Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Windows 11 Görev Yöneticisi’ne arama özelliği eklendi

Windows 11 Görev Yöneticisi’ne arama özelliği eklendi

admin admin -
11 0
Microsoft kısa bir mühlet Evvel test kullanıcıları için Windows 11’in 22623.891 ve 22621.891 numaralı yeni sürümlerini yayınladı. Beta kanalında sunulan KB5020040 güncellemesi misyon Yöneticisi ile ilgili bir kadro iyileştirmelere odaklanıyor.

Yazılım devi Windows 11 işletim sisteminin misyon Yöneticisi’ne birinci Defa arama özelliği ekledi. Kullanıcılar isme, PID numarasına yahut yayıncı ismine nazaran arama yapabilecekler. Arama kısmı pencerenin üst kısmının ortasında yer alıyor.

Görev Yöneticisi’nin teması da değişebilecek

Microsoft rahat kullanım için kısayol imkanı da sundu. misyon Yöneticisi’nde Alt + F tuş kombinasyonuna basarak imleci süratli bir halde arama çubuğuna taşıyabileceksiniz. Buna ek olarak bu bölümün tema desteği de uygunlaştırıldı.

Microsoft artık vazife Yöneticisi’nde istediğiniz temayı kullanmanıza müsaade veriyor. Daha önce sisteme göre ayarlanıyordu, fakat artık koyu yahut Aleni tema ortasından seçim yapmanız Muhtemel olacak. Bu özelliklerin Windows 11’in kararlı sürümüne ne Vakit geleceği şimdi muhakkak değil.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın