Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. DH Forum üyeleri TurkNet’in soru cevap etkinliği için TurkNet yetkilileriyle bir araya geldi

DH Forum üyeleri TurkNet’in soru cevap etkinliği için TurkNet yetkilileriyle bir araya geldi

admin admin -
10 0
Bilhassa nihayet birkaç yıldır isminden sıkça bahsettiren ve dala getirdiği yeniliklirle konuşulan TurkNet geçtiğimiz hafta hoş bir unsur imza attı. TurkNet Giga Buluşmaları ismi altında başlatmış olduğu etkinlikte DonanımHaber Forum üyelerini bir ortaya getirdi ve TurkNet ile ilgili bir soru-cevap aktifliği yaptı.

TurkNet Giga Buluşmaları

TurkNet’in en Fazla konuşulduğu platformlardan biri olan DonanımHaber Forum üzerinden bir husus açılarak aktifliğe katılmak isteyen birinci 8 şahıs TurkNet ofisine Davet edildi. DonanımHaber’i temsilen ben de bu aktifliğe katıldım. Aktiflikte Evvel kısa bir sunum yapıldı ve akabinde direkt soru-cevap kısmına geçildi. Sorular cevaplanırken TurkNet tarafında farklı uzmanlıkları bulunan çalışanlar vardı ve bu sayede her soru, yetkilisi tarafından cevaplanabildi. 

İnternet ve bilgisayar teknolojisine dair her şeyin konuşulduğu buluşmada TurkNet; internet kullanıcılarının yaşadığı meseleler ile ilgili birinci ağızdan Geri dönüşler ve İç görüler elde ederek kendisine notlar çıkardı.

İnternet kullanıcılarının yaşadığı sorunları her Vakit göz önünde bulundurarak adım atan ve buna nazaran hizmetini geliştiren internet servis sağlayıcısı, birincisini Donanım Haber’in teknoloji tutkunu forum kullanıcıları ile gerçekleştirdiği TurkNet Giga Buluşmaları’nı farklı alanlardaki kullanıcılarla da gerçekleştirerek kullanıcıların tecrübelerini süratle geliştirmeyi hedefliyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir