Viral sohbet robotu ChatGPT’nin ücretli abonelik paketi duyuruldu

Yazılım Şub 02, 2023 Yorum Yok
Yapay zeka şirketi OpenAI’ın birkaç aydır viral haline gelen sohbet robotu ChatGPT artık premium hale geliyor. Bir mühlet bunun testlerine başlayan firma, Lahza itibariyle fiyatlı servisini kullanıma almaya başladı. ChatGPT Plus olarak isimlendirilen fiyatlı aboneli paketi, beraberinde birtakım avantajlar getiriyor.

ChatGPT Plus fiyatı belirli oldu

ChatGPT Plus ile Bir arada en ağır zamanlarda bile sohbet botuna erişim Muhtemel olacak. Ayrıca yeni özellikler ve iyileştirmeler de öncelikli olarak kullanılabilecek. Bunun yanında ChatGPT Plus ile daha süratli Karşılık süreleri de sağlanacak. Bu avantajlara sahip olmak için ise aylık 20 dolar ödemeniz gerekecek.

ChatGPT Plus şimdilik sadece ABD’de kullanıma sunulmuş durumda. OpenAI, ChatGPT Plus bekleme listesindeki şahısları önümüzdeki aylarda kademeli olarak hizmete kaydolmaya Davet etmeyi planlıyor. Şirket, ChatGPT Plus’ı gelecekte öbür ülke ve bölgelerin kullanımına sunmayı da hedefliyor. Bu ortada ChatGPT’nin ücretsiz versiyonu birebir biçimde kullanılmaya devam edilecek.

OpenAI, sunmuş olduğu premium planı sayesinde ChatGPT’yi fiyatsız tutacağını söylüyor. Buna ek olarak OpenAI, “aktif olarak daha düşük maliyetli planlar, Amel planları ve daha Çok kullanılabilirlik için bilgi paketleri seçeneklerini araştırıyoruz” diyor.

OpenAI’ın ortaya koymuş olduğu başarımlar Microsoft’un bir müddettir dikkatini çekiyordu. 2019’dan beri şirkete yatırımlar yapan Microsoft, bir müddet Evvel iştiraklerinin büyüdüğünü, Fazla yıllı ve milyarlarca dolarlık bir mutabakat yaptıklarını açıklamıştı. Microsoft, OpenAI’ın Yapay zeka araçlarını kendi sistemlerinde kullanmak istiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir