The Last of Us’ın ikinci sezonu ne zaman gelecek? Bella Ramsey tahminlerini paylaştı

Yazılım Mar 18, 2023 Yorum Yok
Naughty Dog’un başarılı oyun serisinden uyarlanan HBO dizisi The Last of Us, kısa müddette global bir popülerlik yakaladı. Birçok mükafata Namzet gösterilen imal, bir müddet Evvel HBO’dan ikinci sezon onayını da almayı başardı. Birinci dönemin sona ermesi ile gözler, ikinci döneme kaymış durumda. Pekala dizinin ikinci dönemi ne Vakit yayınlanacak?

The Last of Us’ın ikinci dönemi 2024 yahut 2025 yılında yayınlanacak

Muhteşem bir Ellie Williams performansı ile dikkatleri üzerine çeken Bella Ramsey, dizinin yeni döneminden kestirimlerini paylaştı. Ramsey’nin kestirimine nazaran The Last of Us’ın ikinci dönemi için çekimler bu yılın sonunda başlayacak. Ramsey, yayın tarihini ise 2024 yılının sonu veya 2025 yılının başı olarak görüyor. Bu iddialar, Joel rolünü oynayan Pedro Pascal’ın açıklamasını da doğrular nitelikte.

Başarılı bir dönem ile Önemli bir hayran kitlesi toplayan dizinin birinci döneminin çekimleri yaklaşık 1 yılı bulmuştu. Görünüşe nazaran Yine uzun bir bekleyiş yaşayacağız. The Last of Us dizisinin birinci dönemi bitirdiyseniz ve ikinci dönemi beklemek istemiyorsanız, oyun dünyasının en Ödül Meydan üretimlerinden biri olan The Last of Us Part 2, PS4 ve PS5 sistemlerinde oynanabiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir