The Last of Us Part I için hataları gideren yeni yama yayınlandı

Yazılım Mar 31, 2023 Yorum Yok
2013 yılında çıkan The Last of Us, ortadan geçen yılların ardından Naughty Dog ve geliştirici Iron Galaxy tarafından PC platformuna port edildi. Lakin oyunda bulunan Fazla Önemli optimizasyon sorunları meraklı oyuncularda Hayal kırıklığı yaratmıştı. Naughty Dog, artık daha kapsamlı bir yamam yayınlayarak kimi kritik kusurları giderdiğini duyurdu.

The Last of Us Part I v1.0.1.6 yaması yayınlandı

Stüdyoya nazaran, oyunun nihayet v1.0.1.6 güncellemesi bellek, performans ve daha fazlasını uygunlaştıran Türlü düzeltmeler içeriyor. Oyunun yetersiz hafıza nedeniyle çökmesini engellemek için optimizasyonlara gidildiği belirtiliyor. Güncelleme ile Birlikte oynanış ve sinematik sırasındaki performans da arttırıldı. Bunun yanında oyunun birinci açılışında yaşanan donma sorunu da düzeltildi.

Ancak bu yama var problemlerin tamamını gidermiyor. mesela gölgelerin ve kaplamaların geç yüklenmesi sorunu sürüyor. Muhtemelen bütün sıkıntıların giderilmesi için birkaç yama daha yayınlanacaktır. Oyunun Çarşamba günü yayınlanan birinci güncellemesi, diğer Ufak güncellemelerin yanı Dizi öncelikle kararlılık ve performans güzelleştirmelerine odaklanmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir