Avatar Frontiers of Pandora oyununun içeriği sızdı: İşte detaylar

Yazılım Mar 31, 2023 Yorum Yok
Birkaç saat Evvel gerçekleşen yeni bir Ubisoft sızıntısında James Cameron’ın gişe rekorları kıran sinema serisi Avatar cihanında geçen yeni Aleni dünya aksiyon/macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora hakkında ayrıntılı bilgiler gün yüzüne çıktı. Sızan bilgiler oyunda nelerin olacağı ve nelerin yapılabileceği açısından kıymetli.

Avatar Frontiers of Pandora nasıl olacak?

Paylaşılanlar bir tanıtım sayfasından alınmış üzere görünüyor ve hasebiyle bu, Ubisoft’un nispeten yakında oyunu basınla yahut oyuncularla paylaşabileceği manasına geliyor. Avatar: Frontiers of Pandora’da karakterimiz RDA tarafından kaçırılan bir Na’vi çocuğu olacak. İnsan ırkıyla Birlikte büyüyüp eğitimden geçtikten sonra Pandora’yı korumak için diğer klanlara katılmaya çalışılacak.
İnsanların kullandığı silahların yanında Na’vi ırkına ilişkin silahlar da oyunda kullanılabilecek. Silahlar özelleştirilebildiği ve yükseltilebildiği üzere yeni donanımlar da etraftan toplanan eşyalarla üretilebilecek. Craft sisteminin Far Cry serisine benzemesi muhtemel. Karakterin bir de Yetenek seti olacak ve oyun biçimine uyacak biçimde yetenekler geliştirilebilecek.

 

Öte yandan Avatar sinemalarında gördüğümüz uçan ejderhalara benzeyen banshee’ler ile bağ kurulabilecek. Banshee’ler oyunun Aleni dünyasında uzun uzaklıklı seyahat etmek için kullanılabilecek. Bunlar yalnızca bir süratli seyahat aracı olmayacak, sinemalarda olduğu gibi hava savaşlarında da kullanılabilecek.  Avatar Frontiers of Pandora, her ne kadar Avatar sinemalarıyla birebir Pandora gezegeninde geçse de daha Evvel hiç görülmemiş Western Frontier kıtasında geçecek. Burada yabanî ve tehlikeli bir tabiatın olduğu da söyleniyor.

Avatar Frontiers of Pandora 2023’te çıkacak

Frontiers of Pandora hakkındaki şimdilik bütün bilgiler bu halde. Ubisoft Massive tarafından geliştirilen oyun, beğenilen Snowdrop motorunun nihayet sürümünü kullanacak. Geliştiriciler daha Evvel oyunun, dünyasını dolduran NPC’ler için kapsamlı ışın izleme özelliklerine, gelişmiş bulut sürece teknolojisine ve yeni jenerasyon Yapay zekaya sahip olacağını söylemişti. Avatar Frontiers of Pandora, 2023 içerisinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S|X çıkış yapacak. Bu ortada Ubisoft, E3’e katılmayacağını ve 12 Haziran ayında Ubisoft Forward etkinliği yapacağını açıklamıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir