Xbox Live Gold üyelerine Nisan 2023’te verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu

Yazılım Nis 01, 2023 Yorum Yok
Microsoft’un Xbox Live Gold üyelerine aylık olarak verdiği oyunların nisan listesi belli oldu. Bu ay verilen oyunlar Xbox One ve Xbox 360 konsolu için.

Xbox Live Gold Nisan 2023 Oyunları

  • Out of Space: Couch Edition (1 Nisan – 30 Nisan tarihleri ortasında erişime açık): Out of Space, uzayda bir meskende Birlikte yaşamak üzerine, işbirliğine dayalı, Fazla oyunculu Mahallî ve ÇEVRİMİÇİ bir oyundur. Sen ve arkadaşların, yeni yerinizi bir yuvaya dönüştürmek için ölümcül uzaylı istilasının icabına bakmak ve sürdürülebilir bir Uzay gemisi inşa etmenin zorluklarlarıyla yüzleşmek zorunda kalacağınız yeni bir Uzay meskenine çıkmak üzeresiniz.
  • Peaky Blinders: Mastermind (16 Nisan – Mayıs Şubat tarihleri ortasında erişime açık): Peaky Blinders: Mastermind, BBC ve Netflix’in ödüllü dizisini Temel Meydan bir izometrik bulmaca macera strateji oyunu. Dizinin birinci dönemindeki olaylardan Çabucak öncesini mevzu alacak oyun Shelby ailesinin cürüm çetesini Denetim etmenize İmkan sağlayacak. Gitgide karmaşıklaşan bulmacaları ve kısımları geçmek için karakterlerin özelliklerini ve zımnilik yeteneklerini kullanmanız gerekecek. Vakti manipüle edebilme sayesinde plan harika işleyinceye dek vakti sıfırlayabilecek, Geri sarabilecek ve süratlice ilerletebileceksiniz.

Verilen oyunları Ayraç içinde belirtilen tarihlerde hesabınıza eklerseniz, Xbox Live Gold üyeliğiniz olduğu sürece fiyatsız olarak oynayabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir