Snoop Dogg’dan Web3 hamlesi

Yazılım Mar 06, 2023 Yorum Yok
Kripto Nakit bölümünde birçok İsim çalışmalarını hızlandırmış durumda. Yaptığı atılımlar ile dikkat çeken Ünlü isimlerden biri de Snoop Dogg. Amerikalı rapçi, “Shiller” isimli Web3 dayanaklı canlı yayın uygulamasının kurucu ortaklarından biri oldu.

Snoop Dogg, NFT ve Web3 teknolojisine yönelik daha Evvel de teşebbüslerde bulunmuştu. Snoop Dogg, yeni teşebbüsü Shiller’i Web3 teknolojisini kulanan bir canlı yayın platformu olarak nitelendirildi. Yıldız rapçi, Sam Jones ile Birlikte uygulamanın kurucusu oldukları açıklandı.

Uygulama, Web3 teknolojisini gerçek vakitli canlı yayın içeriğiyle birleştirmeyi amaçlayan bir canlı yayın platformu olarak tanımlanıyor. Rap yıldızı, teknoloji teşebbüsçüsü Sam Jones ile Bir arada uygulamanın kurucu ortağı olarak seçildi.

Ek olarak Ünlü rapçi sadece bu iştirakle değil, daha evvelden yaptığı Bored Ape Yacht Club‘ın (BAYC) şirketi olan Yuga Labs ortaklığılıyla da tanınıyor. Bunun yanında hatırlatmak gerekirse 2022 yılının nisan ayında Snoop Dogg, “Snoop Avatars” isimli bir NFT koleksiyonu başlatmak için Sandbox metaverse ile paydaşlık kurmuştu. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir