Şaşırtmadı: Suicide Squad: Kill The Justice League bir kez daha ertelendi

Yazılım Mar 13, 2023 Yorum Yok
Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. tarafından yayınlanacak olan Suicide Squad: Kill The Justice League için işler pek yolunda gitmiyor. DC Comics’in üstün Üzücü ekibi Suicide Squad’ın bu Defa düzgünlük için savaştığı oyun, nihayet görüntüsünün akabinde topa tutulmuştu. Artık ise oyun bir Sefer daha ertelendi.

Suicide Squad: Kill The Justice League Yeniden ertelendi

Suicide Squad: Kill The Justice League’in birinci olarak 2022 yılında piyasaya sürülmesi planlanmıştı. Lakin geçtiğimiz Yıl oyun 26 Mayıs 2023’e ertelenmişti. Artık ise Kesin çıkış tarihi belgisiz olan “bu yılın sonlarında” olacak biçimde oyun bir Sefer daha ertelendi.

Batman: Arkham serisiyle birebir kainatta geçen ve aslında o serinin bir devamı olan Suicide Squad: Kill The Justice League, nihayet oynanış görüntüsünün akabinde çokça eleştirilmişti. Oyunun bir servis oyunu olduğu tam olarak ortaya çıkmış hatta birtakım eleştirmenler oyunun kostüm giydirilmiş Marvel’s Avengers olduğunu dahi söylemişti.

Suicide Squad: Kill The Justice League temelinde hikaye olarak hayli ümit vadeden bir üretim. Suicide Squad grubundaki Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark karakterlerini kullanarak Brainiac‘ın ele geçirip Denetim ettiği Justice League‘i durdurmaya çalışacağız. Erteleme sonrasında oyunda esaslı değişikliklerin olması beklenmiyor. Oyundaki yanlışların ve eksikliklerin giderilmesi ve temelinde “cilalama” yapılması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir