PC için The Last of Us Part 1 ertelendi

Yazılım Şub 04, 2023 Yorum Yok
2013 yılında Playstation 3 platformu için çıkış yapan The Last of Us, gelmiş geçmiş en başarılı oyunlardan biri sayılıyor. Başarılı oyun, geçtiğimiz aylarda The Last of Us Part 1 ismi altında Playstation 5 sistemi için baştan aşağı yenilenerek tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Süper grafikleri ile beğenilen oyun, birinci Kez PC için de duyurulmuştu lakin oyun, açıklanan tarihinde çıkış yapamayacak.

The Last of Us Part 1 28 Mart’a ertelendi

Oyunun geliştirici Naughty Dog, toplumsal medya üzerinden PC için The Last of Us Part 1’in ertelendiğini duyurdu. Stüdyo, HBO dizisinin The Last of Us oyunlarına olan ilgiyi inanılmaz derecede arttırdığını ve seriyi birinci Kez PC üzerinden deneyimleyecek oyuncular için daha kaliteli bir tecrübe sunmak istediklerini ve bu doğrultuda oyunu 25 gün geciktirmeye karar verdiklerini belirtti. 

Naughty Dog’un bu kararı ile The Last of Us Part 1, HBO dizisinin dönem finalinden sonra yayınlanacak. PC platformunda süper görsel tecrübe sunacak oyunun Steam sayfasına buradan, Epic Games sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir