Oyun tarihinde rekor! Son derece nadir CS:GO silahı 400 bin dolara satıldı

Yazılım Nis 24, 2023 Yorum Yok
Aka bir CS:GO skin tüccarı, Biricik bir silahın 400.000 doların üzerinde rekor bir fiyatla sattığını bildirdi. Valve’in Counter-Strike 2’yi duyurmasından ve var bütün silah görünümlerinin yeni versiyonla büsbütün uyumlu olacağını açıklamasından sonra CS:GO’da bulunan neredeyse bütün görünümlerin fiyatında spekülatif artışlar yaşandı. Dört Çehre bin dolara satılan silah görünümünün ise nihayet derece Az olduğu biliniyor.

Oyun tarihinin en kıymetli silah satışı

CS:GO’nun skin pazarı her Vakit oyunun muvaffakiyetinin büyüleyici bir Yan ögesi olmuştur ve Ender skinler uzun vakittir Fazla yüksek paralara Müşteri bulabiliyor. Artık, bir AK-47 skin’i CS:GO ve muhtemelen görüntü oyunu tarihindeki en kıymetli silah haline geldi. Elbette ki bu skin, Blue Gem desenine sahip minimal aşınmalı StatTrak Tier 1 Case Hardened AK-47‘den oburu değil. Buna ek olarak, silahın üzerinde her biri yaklaşık 60.000 dolar kıymetinde olan dört adet Katowice 2014 Titan Holo çıkartması bulunmakta. Aktarılanlara nazaran bu silah skin’inden yalnızca 121 adet, Titan Holo çıkartmasından ise yalnızca 38 adet bulunuyor.

Minimum aşınma, silahın aslında olabilecek en âlâ ikinci durumda olduğu manasına geliyor. Bilindiği kadarıyla bu eserin fabrika çıkışlı yeni bir versiyonu şu anda var değil lakin teorik olarak bir gün saklandığı kutusundan çıkabilir. CS:GO skininde en Fazla istenen ve değerli skin, geçen Yıl 1,5 milyon dolarlık bir teklife bahis olduğu argüman edilen (sahibinin reddettiği) Blue Gem Karambit bıçağı olmaya devam ediyor. CS:GO skin tüccarı zipeL’in yaptığı bu satışta iki adet Eser bulunuyor. Birisi üstte bahsettiğimiz AK-47 ve Öteki oldukça yıpranmış durumda olan ve bu nedenle fabrika çıkışlı yeni versiyondan Değerli ölçüde daha az değerli Blue Gem Karambit. ZipeL, takasın Yekün pahasının 500.000 doların üzerinde olduğunu ve bunun 400.000 dolarının AK-47 skin’i için olduğunu söylüyor.

Yıllar boyunca şu ya da bu kostümün Aka meblağlara dolarlara satıldığına dair pek Fazla argüman gördüm, fakat bu kadar paranın el değiştirdiğine dair net bir ispatı nadiren görürsünüz. Öte yandan halihazırda CS:GO skin pazarının Önemli bir spekülasyon altında olduğunu da belirtmek gerek. Fiyatlar Counter-Strike 2 güncellemesi ve skin’lerin yeni oyuna daha âlâ görsellerle aktarılacak olması nedeniyle şişirilmiş durumda.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir