Bahar kampanyasıyla Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU’lu oyun bilgisayarı modellerinde indirimler başladı

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok

NVIDIA tarafından nihayet jenerasyon oyunlar için geliştirilen yüksek performanslı teknolojilere sahip GeForce RTX 30 serisi GPU’lu Monster Notebook oyun bilgisayarlarında bahar indirimleri başladı. Hem oyuncuların hem de içerik üreticilerinin gereksinimlerine yönelik olarak tasarlanmış seçili Monster Notebook NVIDIA GeForce RTX 30 serisi bilgisayarları içeren bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar monsternotebook.com.tr’de yer alıyor.

Günümüz oyunlarının Aka bir kısmı, gelişmiş grafik özellikleri nedeniyle yüksek performanslı grafik işlemcilere (GPU) muhtaçlık duyuyor. Tıpkı vakitte, görüntü içerik üreticileri ve görüntü grafikerler de yüksek grafik performansı arıyor. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar, bu alanlarda kullanıcıların muhtaçlıklarını karşılayarak Aka bir rahatlık sağlıyor. Monster Notebook oyun bilgisayarları, NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’larla kusursuz bir kombinasyon oluşturuyor.

Sepette geçerli Monster Notebook bahar kampanyası indirimleri

MODEL

GÜNCEL FİYAT

SEPET İNDİRİMİ

KAMPANYALI FİYAT

A5 V16.7.4

₺18.999

₺1.000

₺17.999

A7 V12.5.4

₺21.899

₺500

₺21.399

A7 V13.2.4

₺24.399

₺500

₺23.899

A5 V19.3

₺22.499

₺300

₺22.199

A5 V19.3.1

₺24.799

₺300

₺24.499

A5 V19.3.4

₺26.899

₺1.900

₺24.999

T7 V20.5

₺28.499

₺500

₺27.999

T7 V20.5.1

₺31.999

₺500

₺31.499

T7 V20.5.6

₺32.099

₺2.000

₺30.099

Monster Notebook, RTX 30 serisiyle oyun tutkunlarına eşsiz tecrübeler sunuyor

NVIDIA’nın 2. nesil RTX mimarisi olan Ampere ile güçlendirilmiş bu GPU’lar; nihayet derece gerçekçi ışın izleme özellikleri ve en gelişmiş Yapay zekâ için RT çekirdekleri, tensör çekirdekleri ve kesintisiz süreç özellikli çoklu işlemciler barındırıyor. Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi oyun bilgisayarları, günümüzün en tanınan oyunlarında oyuncuların performanslarını ve yaratıcılıklarını açığa çıkarmalarını sağlıyor.

Cyberpunk 2077, Marvel’s Spider-Man Remastered, Valorant ve Apex Legends üzere tanınan oyunlar; Monster Notebook’un GeForce RTX 30 serisi GPU’lu bilgisayarlarıyla gerçek yeteneklerini gösteriyor. İleri seviye ışın izleme ve Yapay zekâ teknolojileri ile donatılmış bu bilgisayarlar, 150’den Çok tanınan oyun ve uygulamada kusursuz gerçekçi grafikler sunuyor.

NVIDIA Reflex ile gecikme mühletlerine nihayet veriyor

Oyun severler için düşük gecikme mühletleri kritik değere sahiptir ve NVIDIA Reflex bu hususta harika bir tahlil sunuyor. Gecikme müddetlerinin düşmesi sayesinde oyuncular daha süratli nişan alıyor ve daha süratli reaksiyon müddetlerine ulaşıyor. Bu durum, Özellikle espor müsabakalarında Değerli bir rekabet avantajı sağlıyor. GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu Monster Notebook’lar, NVIDIA Reflex özelliği sayesinde oyunlarda daha süratli nişan alma, daha süratli reaksiyon müddetleri ve nişan alma hassasiyetini artırma fırsatı sunuyor.

Grafik ayarları ve çözünürlük en üst düzeylere taşınıyor

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu oyun bilgisayarlarında, NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Harika Örnekleme) teknolojisi sayesinde yüksek performans artışı gerçekleşiyor. NVIDIA tarafından geliştirilen Yapay zeka algoritması DLSS, GeForce RTX GPU’ların tensör çekirdeklerini kullanarak oyunlarda suratı artırır ve en üst düzeyde görsel tecrübe sunuyor.

Örneğin, kullanıcı 4K çözünürlüğe sahip bir ekranda oyun oynarken oyun motoru 1080p çözünürlükteymiş üzere çalışıyor. Lakin DLSS, Noksan pikselleri doldurarak oyunun 4K’da görünmesini sağlıyor. Bu sayede FPS kıymeti olarak iki kata kadar performans artışı yaşanıyor.

Oyunlarda ışık, en saf ve gerçekçi formuyla

Monster Notebook bilgisayarların NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’ları, ışın izleme teknolojisi ile oyunlarda fevkalâde gerçekçi grafikler sağlıyor. Bu teknoloji; ışığın fizikî davranışını simüle ederek ışık, gölge, yansıma ve çevresel perdeleme üzere Değerli faktörleri daha keskin ve gerçeğe yakın bir formda hesaplıyor. Bu sayede, ışığın oyun içerisindeki hareketlerinden kaynaklanan efektler ise gerçeğe Fazla daha yakın bir formda gösteriliyor.

Donanımın gücünü artıran yazılım inovasyonu

Bileşenlerin gücünü artıran yazılımlar her Vakit kıymetlidir. NVIDIA’nın “NVIDIA Broadcast” uygulaması, oyun severlerin yayıncı olma maksatlarını gerçeğe dönüştürmek için kapsamlı imkanlar sunuyor. Monster Notebook oyun bilgisayarlarında bulunan NVIDIA Broadcast uygulaması, Yapay zeka takviyeli ses ve görüntü fonksiyonları ile oyuncuların meskenlerini stüdyo kalitesinde bir ortama dönüştürme imkanı sağlıyor.

Canlı yayınlar, sesli ve manzaralı sohbetler, görüntü konferanslar ve öbür etkinlikler daha kolay ve yüksek kalitede gerçekleştiriliyor. Mikrofonları, hoparlörleri ve web kameraları akıllı aygıtlara dönüştüren NVIDIA Broadcast; oyunculara sanal arka plan, otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme özellikleri sunuyor.

Monster Notebook, kullanıcılara her adımda takviye sunuyor

Bahar kampanyasına katılan kullanıcılar, Monster Notebook’un sunduğu ek hizmetler sayesinde birçok avantajdan da faydalanıyor. Monster Notebook, ömür uzunluğu bakım garantisiyle kullanıcılarına bilgisayarlarını daha uzun mühlet en uygun performansla kullanabilmeleri için ömür uzunluğu fiyatsız nizamlı bakım hizmeti sunuyor.

Monster Notebook’un kesimli ödeme hizmeti, limit yetersizliği nedeniyle Biricik kartla ödeme yapamayan kullanıcılar için apansız Çok kartla ödeme kolaylığı sağlıyor. Birebir gün teslimat sunan Monster Express ve kullanıcı kaynaklı yanlışları da kapsayan Tamamlayıcı Garanti Paketleri, Monster Notebook’un sunduğu öteki hizmetler ortasında bulunuyor.

Fırsatları yakalayın, 30 Nisan’a kadar bahar kampanyası devam ediyor

Oyun dünyasında eşsiz bir tecrübe yaşamak ve NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu Monster Notebook bilgisayarların sunduğu yüksek performansı deneyimlemek için bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar geçerli. Bahar kampanyası indirimlerinden faydalanmak ve NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’larla donatılmış Monster Notebook’ların üstün performansını keşfetmek için Monster Notebook’un resmi web sitesi www.monsternotebook.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir