Xiaomi, yeni oyun kontrolcüsünü tanıttı: İşte özellikleri ve fiyatı

Genel Nis 24, 2023 Yorum Yok
Xiaomi, 18 Nisan’da yeni amiral gemisi telefonu Xiaomi 13 Ultra, yeni tablet serisi Xiaomi 6 ile Bir arada Xiaomi Mi Master 86 Küçük LED TV, Xiaomi Sound Move hoparlör, Smart Band 8 akıllı bileklik iç birçok donanım tanıttı. Ayrıyeten kompakt boyutta, kablolu ve kablosuz olarak kullanılabilen yeni oyun denetimcisi de tanıtıldı.

Xiaomi oyun denetimcisi özellikleri

Xiaomi Game Controller, Android ve Windows işletim sistemleriyle uyumlu. Yani, denetimci, Windows bilgisayarlar, akıllı telefon ve tabletler, Android akıllı TV’ler üzere Çeşitli aygıtlarda kullanılabilecek biçimde tasarlanmış. Denetimcinin Steam, Xiaomi bulut oyun, Tencent Start, Netease bulut oyun platformu takviyesi de var. Denetimci, kablosuz Müşteri (WiFi adaptörü geliyor), Bluetooth ve USB-C kablolu olmak üzere üç ilişki yolu sunuyor.

Xiaomi oyun kontrolcüsü, hızlanma, frenleme ve ateş etme esnasında oyun Denetim efektini simüle edebilen Aka boyutlu bir joysticke sahip. Ayrıyeten somatosensoriyel denetimi destekleyen yerleşik 6 eksen bir jiroskopa sahip. Ergonomik tuş nizamı, uzun periyodik oyun oynamada oluşan bilek ağrısını azaltmaya Yardımcı oluyor.

Xiaomi oyun denetimcisi fiyatı

Xiaomi’nin yeni oyun denetimcisi, Biricik şarjla 20 saate kadar oyun oynama mühleti sunuyor. Kablolu temas modunda kullanılırken pil de şarj olmuş oluyor. Denetimci, yaklaşık 30 dolar fiyat etiketiyle Çin’de satışa çıktı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir