Mortal Kombat serisi yeniden doğuyor: Mortal Kombat 1 tanıtıldı

Yazılım May 18, 2023 Yorum Yok
Bir müddettir Mortal Kombat serisinin geliştiricisi stüdyosu olan NetherRealm, yayınladığı bir fragman ile serinin yeni oyununu duyurdu. Mortal Kombat cihanını baştan yaratacak olan Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de Xbox Series, Playstation 5, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapacak.

Yeni Mortal Kombat kozmosu yolda

Mortal Kombat 1, seri için epey Kıymetli bir üretim olarak dikkat çekiyor. Ateş Rabbi Liu Kang tarafından yaratılan yeni bir cihanda geçecek olan MK1; ikonik karakterlerin yenilenmiş versiyonlarını, yeni dövüş sistemi, yeni oyun modları sunacak. Ayrıyeten oyun, dövüş sırasında size yardım edecek Kameo Fighters isimli Özel karakterlere sahip olacak. Mortal Kombat 1’in karakterlerine ve yeni MK cihanını gözler önüne seren fragman, hayranların epey İlgi çekeceğe benziyor.

110 dolar fiyat etiketine sahip Dijital Premium Sürüm, Johnny Cage için Jean-Claude Van Damme görünümü, yeni karakterlere erken erişim ve oyuna 5 gün erken erişim sunacak. 250 dolarlık fizikî Kollector’s Sürümü ise yaklaşık 40cm boyutunda Liu Kang heykeline sahip olacak. Oyuna ön sipariş verenlerin ağustos ayında oyunun beta sürümüne erişebileceğini de belirtelim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir