Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Microsoft’a göre GTA 6 2024 yılında çıkış yapacak

Microsoft’a göre GTA 6 2024 yılında çıkış yapacak

admin admin -
15 0
2013 yılında Playstation 3 ve Xbox 360 için başarılı bir çıkış yapan Grand Theft Auto 5, nihayet 10 yılın en Fazla satan ve en tanınan oyunlarından biri olmayı başarmıştı. anne kıssanın yanında GTA Online ile Birlikte GTA V; Playstation 4, Xbox One PC ve nihayet olarak PS5 ve Xbox Series platformlarına da geldi. 3 jenerasyon için çıkış yapan ve 9 yıldır desteklenen GTA 5 nihayet vakitlerde oyuncuları sıktı ve yeni nesil GTA için olan isteği arttırdı. Geçtiğimiz aylarda bu oyundan gelen sızıntıların akabinde Microsoft, GTA 6 ile ilgili Kıymetli bir iddiada bulundu.

Grand Theft Auto 6 2024’te çıkış yapabilir

Ünlü geliştirici ve yayıncı Activision-Blizzard’ı satın alma sürecinde Microsoft, birçok hükümet tarafından soruşturma altına alındı ve bu ülkelerden biri de Birleşik Krallık oldu. Ülkenin Rekabet ve Piyasa Kurumu’na verdiği tabirde firma, oyun dünyasının en beklenen oyunlarından olan GTA 6 hakkında Kıymetli bir iddiada bulundu. 

Herkes tarafından erişilebilir 111 sayfalık tabirde Microsoft; oyun teriminin manası, uygulamaları, muhakkak oyun pazarlarının büyümesi üzere birçok bahis hakkında konuşuyor. Dokümanın 24. sayfasının en alt satılarında yer Meydan “Merakla beklenen Grand Theft Auto VI’nın 2024’te yayınlanması bekleniyor” tabiri, merakla beklenen serinin yeni oyunu hakkında Kıymetli bir ipucu veriyor. Microsoft’un bu sözü, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan sızıntıdan sonra GTA 6 hakkındaki en Değerli Anlatım olarak oyun gündemine düştü.

 GTA 6’dan neler bekleyebiliriz?

Geçtiğimiz aylarda Rockstar Games’ten yaklaşık 100GB’lık bir bilgi sızıntısı olsa da yeni jenerasyon Grand Theft Auto’nın geliştirilme süreci gizemini koruyor. Firma tarafından birinci Kez Şubat 2022’de doğrulanan oyun bir müddettir etkin geliştirme sürecinde.

Rockstar Games tarafından doğruluğu onaylanan sızıntılara nazaran GTA 6, muhtemelen GTA kozmosunun özlenen kenti olan Vice City’de geçecek. Lakin bu haritanın GTA 5’te olduğu üzere Aka bir doğal Etraf ile sarılması bekleniyor. Bloomberg’den gelen bilgilere ve sızıntılara nazaran GTA 6, serideki birinci bayan anne karakteri barındıracak. Ayrıyeten oyunun, GTA 5’e nazaran Önemli mekanik gelişmelere sahip olacağı da iddia ediliyor.

Rockstar Games, oyunun çıkış tarihi hakkında rastgele bir bilgi paylaşmadı fakat nihayet devirlerde çıkan sızıntılar ve Microsoft’un tabiri, GTA 6’nın oldukça yakın bir zamanda tanıtılacağını işaret ediyor. Bakalım 2023 yılında Rockstar Games, GTA 6 hakkında Aka duyurular yapacak mı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir