Microsoft Build 2023 geliştirici konferansının tarihi duyuruldu: Neler bekleniyor?

Yazılım Mar 15, 2023 Yorum Yok
Microsoft, yıllık Build 2023 geliştirici konferansını 23-25 Mayıs tarihleri ortasında Washington’ın Seattle kentinde gerçekleştireceğini duyurdu. Dileyen herkes 1.525 dolar giriş fiyatı ödeyerek aktifliğe katılma talihine sahip olacak.

Konferans öncesi 22 Mayıs’taki işlik çalışmalarına katılmak için ek olarak 225 dolar ödenmesi gerekecek. Build 2023 konferansı dijital olarak da izlenebilecek. İsteyenler açılış oturumlarını canlı şekilde izleyebilecek, soru-cevap oturumlarına katılabilecek ve öbür interaktif etkinliklere iç olabilecekler.

Ekinlikte neler konuşulacak?

Konferansa sanal formatta iştirak ücretsiz olacak. Ancak bunun için Evvel Microsoft’un web sitesinden kayıt yaptırılması gerekecek. Gelelim yazılım devinin bu yılki geliştirici konferansının anne başlıklarına.

Etkinlik, Microsoft CEO’su Satya Nadella‘nın klasik açılış konuşmasıyla başlayacak. Build 2023, Windows 11‘deki yeniliklerin yanı Dizi yapay zekanın Bing, Edge ve öteki eserlere entegrasyonuna odaklanacak. Ayrıyeten Windows 12 için resmi bir Vakit aralığı almamız da mümkün.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir