Google’ın en iyi telefonu sızdırıldı: İşte Pixel 8 Pro’nun muhtemel tasarımı

Genel Mar 15, 2023 Yorum Yok
10 Mayıs’ta gerçekleşmesi beklenen Google I/O 2023’te arama motoru devi Google en yeni eserlerini tanıtacak. Bu eserler ortasında Pixel 7A, Pixel Fold ve Pixel 8 serisi yer almakta. Ayrıca etkinlikte Android 14’ünde tanıtılması bekleniyor.

SmartPrix ve Steve Hemmerstoffer Amel birliğiyle ortaya çıkan yeni bir rapor ise Google Pixel 8 Pro‘nun renderlarını ortaya çıkardı. Pixel 7 Pro’daki düz köşenin bilakis yuvarlak köşelere sahip olacak cihazın Samsung’un 3nm düğüm teknolojisini kullanan duyurulmamış bir Samsung Exynos 2300 işlemcisini Temel aldığı söylenen Google Tensor G3 yonga setini içermesi bekleniyor. 

İşte Google Pixel 8 Pro’nun beklenen özellikleri:

6.52 inç büyüklüğünde düz bir ekrana sahip olacak aygıtın sağ tarafında güç düğmesi ve ses tuşları bulunurken alt tarafında ise USB Type-C temas noktası ve hoparlör ızgarası bulunmakta. Ayrıyeten aygıt, 162.6 x 76.5 x 8.7mm ölçülerinde ve kamera çıkıntısı iç edildiğinde yaklaşık 12 mm kalınlığa ulaşmakta.
Google Pixel 8 Pro’nun arka tarafında Yan yana yerleştirilen üçlü kamera kurulumunun yanında bir LED flaş modülü ve onun altında bir kamera sensörü daha bulunmakta. Daha evvelki söylentilere nazaran bu sensör LiDAR sensörü olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir