Marvel’s Wolverine çıkış tarihi hakkında ilk bilgi geldi: Oyun oldukça kanlı olacak

Yazılım Şub 03, 2023 Yorum Yok
2021’de Sony ve Insomniac Games, Marvel’s Wolverine‘i duyurmuş ve o vakitten beri oyun sessizliğe bürünmüştü. Oyun hakkında şimdiye kadar Fazla az somut bilgi açıklandı lakin kısa bir müddet Evvel Giant Bomb muhabiri Jeff Grubb, oyun hakkında edindiği bilgileri paylaştı.

Marvel’s Wolverine oyunu için argüman edilen en dikkat alımlı ayrıntı oyunun “Hard R” olarak derecelendirileceği. Münasebetiyle bu, oyunun büsbütün yetişkinler için olacağı, Wolverine karakterinden beklendiği biçimde yüksek şiddet içereceği manasına geliyor. Öte yandan Insomniac ise ekseriyetle T dereceli (13+) oyunlar yaptığı düşünüldüğünde Değişik lakin Ira bağlamında ise dengeli bir tez.

Grubb’ın söyledikleri bunlarla hudutlu değil. Oyunun, Wolverine’in Fox sinemalarından bağımsız olarak kendi cihanında ve X-Men’e katılmadan önceki devirlerinde geçeceği geçeceğini belirtiyor. Oyunun genel dünya yapısının God of War ve Sipder Man üzere yani yarı Aleni dünya formunda olacağı söyleniyor.

Marvel’s Wolverine çıkış tarihi ne vakit?

Marvel’s Wolverine için söylenen çıkış tarihi 2024 yılı sonbaharı olarak belirtiliyor Lakin bunun pek mümkün olmadığı ve oyun için hedeflenen yılın 2025 olduğu söyleniyor. Insomniac Games, Marvel’s Wolverine’in duyurusunu 2021 yılında Spider-Man 2 oyunuyla Birlikte yaptı.

O periyotta Marvel’s Wolverine’in Fazla erken geliştirme kademesinde olduğu söylenmişti. Münasebetiyle stüdyonun Aka kısmı Spider-Man 2 üzerinde çalışıyor diyebiliriz. Marvel’s Spider-Man 2 için açıklanan çıkış tarihinin 2023 Sonbahar olduğunu düşündüğümüzde yalnızca bir Yıl sonra yeni, Aka bir oyunun çıkması Fazla mümkün değil.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir