Samsung Galaxy S23 Ultra duvar kağıtları (indir)

Genel Şub 03, 2023 Yorum Yok
Samsung Galaxy S23 duvar kağıtları 4K çözünürlükte yayınlandı. Bilhassa Galaxy S23 Ultra modelinin duvar kağıtları karanlık temayı sevenlerin güzeline gidecektir. Samsung S23’ün yüksek çözünürlüklü duvar kağıtlarını arıyorsanız buradan indirebilirsiniz.

Diğer bütün Samsung telefonlarında olduğu üzere, Galaxy S23 serisi de kendine has duvar kağıtlarıyla geliyor. Bu sefer, Galaxy S23’ün renklerinin her biriyle bir biçimde bağlantılı olan onlarca duvar kağıdı ve canlı duvar kağıtları sunuldu. Animasyonsuz olanlar ortasında kimileri DeX modu için optimize edilmiş. Samsung Galaxy S23 duvar kağıtları 3200 x 3200 çözünürlüğünde; münasebetiyle masaüstü yahut dizüstü bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 ve S23 Ultra duvar kağıtları yanında One UI 5 Özel ve DeX modu duvar kağıtlarını aşağıdan görebilirsiniz:

Samsung Galaxy S23 duvar kağıtları indir (4K)

Samsung Galaxy S23 duvar kağıtları daha yüksek çözünürlükte Google Drive üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıyeten S23 canlı duvar kağıtları MP4 formatında ve 1440 x 3088 çözünürlüğünde telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir