Martha is Dead hem Intel XeSS hem AMD FSR desteği aldı

Yazılım Kas 18, 2022 Yorum Yok
Ekran kartına bağlı olarak oyunlarda kare ölçekleme teknolojisi giderek tanınan olmaya başladı. Intel, AMD ve Nvidia kendi ölçekleme teknolojilerini geliştirdi ve oyun imalcileri da en az iki adedine Ahenk sağlamaya çalışıyor.

Martha is Dead oyununda Değerli gelişme

Psikolojik dehşet oyunu olan Martha is Dead bu hafta itibariyle Intel XeSS ve AMD FSR 2.1 teknolojilerini desteklemeye başladığını duyurdu. Intel XeSS teknolojisi ARC ekran kartları dışında uyumlu bütün ekran kartlarını destekliyor. AMD FSR teknolojisi Radeon RX haricinde GeForce kartlarına da takviye sunuyor.

Martha is Dead aldığı yeni güncelleme ile Yapay zekâ odaklı olarak sahnelerde kare suratlarını daha verimli bir biçimde ölçekleyebilecek. Böylelikle oyunun akıcılığı artmış olacak. Geliştirici yeni güncellemenin fragmanını da yayınladı.

Martha is Dead oyunu 1944 tarihinde İtalya’da geçiyor. Alman ve Müttefik güçleri ortasındaki çatışma ağırlaşırken bir bayanın hırpalanmış vücudu boğulmuş olarak bulunur. İkiz kardeşi Guila ise gerçeğin peşini bırakmayacaktır. Martha is Dead ayrıyeten Steam üzerinde 23 Kasım tarihine kadar 35TL olarak indirimli satılıyor.

https://store.steampowered.com/app/515960/Martha_Is_Dead/

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir