Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Half-Life: Alyx için tek oyunculu mod çıktı

Half-Life: Alyx için tek oyunculu mod çıktı

admin admin -
13 0
Sanal gerçeklik oyunu Half-Life Alyx’e Biricik oyunculu hikaye modunu getiren Levitation yayınlandı. İki yıllık çalışmanın akabinde fiyatsız olarak oyunculara açılan Half Life Alyx modu Levitation, oyuna yeni bir hikaye ekliyor.

Levitation, FMPONE ve CoreyLaddo liderliğindeki bir takım tarafından yapılan ve tamamlaması 3-5 saat ortası süren yesyeni bir hikaye içeren Half Life: Alyx oyun modu. Modun birinci teaser’ı Nisan ayında yayınlandı, hayli uzun bir müddettir geliştirme basamağındaydı. Geliştirici takım, modun çıkışını oynanışı içeren fragmanı yayınlayarak kutladı.

Half Life Alyx: Levitation’da oyuncular Sector X of City 17’deki Tuhaf olayları çözmeye çalışan Alyx Vance’in yerini alıyor. Modun fragmanına nazaran, oyunda karşılıkları bulmak kolay olmayacak. Mod, Steam Workshop üzerinden abone olunarak ücretsiz olarak indirilebiliyor lakin Özgün oyuna sahip olmak gerekiyor. Oyuncular, birinci kısım yükleyip oynamaya başladıktan sonra kalan dört kısım otomatik olarak indirilecek.

Levitation hikayesi

Alyx, G-MAN ile tanıştıktan sonra City-17’ye döner ve Russel ile bir Sefer daha Birlikte çalışmaya başlar. Alyx’in yokluğunda, City-17’nin Sector X bölgesinde havada duran gizemli bir yapı belirmiştir. Barry ve Maya isminde direnişin iki kilit üyesi, Sector X’e sızmaya ve orayı incelemeye karar verir lakin bir anda sinyalleri kesilir…  Alyx, arkadaşlarını, muhtemelen bütün direnişi kurtarmak zorundadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir