GTA 6 için bomba iddia: Duyuru tarihi sızdırıldı

Yazılım Nis 24, 2023 Yorum Yok
Hem oyun severler hem de serinin tutkunları tarafından uzunca bir müddettir beklenen Grand Theft Auto 6 (GTA 6) hakkında çarpıcı bir argüman ortaya atıldı. Hatırlayacağınız üzere GTA 6’nın bu Yıl tanıtılacağına dair geçtiğimiz haftalarda pek Fazla söylenti ile karşılaştık. Bugünse Laf konusu tarih ayrıntılandı.

GTA 6 İlan tarihi sızdırıldı

Bildiğiniz üzere serinin nihayet oyunu 2013 yılında çıkmış olmasına rağmen GTA 6’nın esamesi bile okunmuyor. Fakat var sızıntılar sonucunda oyunun geliştirilme etabında olduğunu biliyoruz. Yeni argümanlar ise Rockstar Games’in çatı şirketi Take Two’nun yeni bir duyuruya hazırlandığını öne sürüyor. Argümanlara nazaran GTA 6, 17 Mayıs’ta düzenlenecek yatırımcı daveti sırasında resmi olarak duyurulacak.

Mevcut söylentilerin şimdi doğrulanmadığını belirtelim. Fakat kısa mühlet Evvel yaptığı paylaşımda Hip Hop Gamer, take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick’in bulunduğu bir fotoğrafta, ”Size GTA 6’nın her daim hatırlanacak bir Lahza olduğunu söylediğimde, ciddiydim.” kelamlarını lisana getirdi ve Rockstar Games’e teşekkür etti.

Bir öteki sızıntı kaynağı ise, GTA Online için beklenen yaz güncellemesinin GTA 6 teaser’ları içerebileceğini ortaya çıkardı. bütün bu bilgiler, yeni sızıntının gerçeklik hissesi taşıyabileceğini gösteriyor. Lakin bunu doğrulamak için bir müddet daha beklememiz gerekecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir