GTA 6 haritası sızdırıldı: GTA 5’e göre iki kat daha büyük!

Yazılım May 09, 2023 Yorum Yok
On Yıl Evvel çıkan GTA 5 hala oynanmaya ve satılmaya devam ediyor. Rockstar Games için adeta bir Nakit basma makinesine dönen GTA V, artık vaktini çoktan doldurmuş durumda. Öte yandan stüdyonun halihazırda GTA 6 üzerinde de çalıştığı biliniyor. Kısa bir müddet Evvel yapılan bir sızıntıya nazaran GTA 6’nın haritası evvelki oyundan Fazla daha Aka ve dolu olacak.

GTA 6 haritası iki kat daha Aka olabilir

Twitter’da GTAVI_Trailer Countdown isimli tanınan bir sızıntı kaynağına nazaran GTA 6 haritası, GTA 5’e nazaran neredeyse iki kat daha büyük olacak. Vice City’yi de içinde barındıran bu dev haritada Belde merkezinin Fazla daha Aka olduğu görülüyor. Kıyı şeridinin boyutu da dikkat çekerken anne Belde merkezinin dışında üç Tane daha yerleşim alanı olduğu görülüyor. Elbette bu harita Rockstar tarafından resmi olarak doğrulanmış değil, bu nedenle bunun yalnızca bir sav olduğunu unutmamak gerek.

Öte yandan Şayet sızan harita gerçekse akıllara Biricik bir soru geliyor: Ne kadar dolu ve canlı? Bir Aleni dünya oyunu için en Kıymetli ayrıntı, dünyanın ne kadar Güçlü ve yaşayan bir yapıda olmasıdır. Rockstar, bu alandaki muvaffakiyetini Özellikle Red Dead Redemption 2 ile kuvvetli bir formda kanıtlamıştı. Hala bu oyunda yeni ayrıntılar keşfedilmeye devam ediyor. Rockstar, RDR 2’deki tecrübesi GTA 6 haritasına taşıyabilirse Aka bir muvaffakiyete daha imza atabilir. Bununla Bir arada GTA 6 hakkındaki bilgilerin birçok sav statüsünde kalmaya devam ediyor. nihayet gelen bilgiler oyunun 2024 yılında tanıtılacağını belirtiyor. Daha yakın tarihli bir rapora nazaran ise GTA 6’nın 17 Mayıs’ta düzenlenecek yatırımcı daveti sırasında resmi olarak duyurulacağı belirtiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir