Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Gran Turismo filminden ilk fragman yayınlandı

Gran Turismo filminden ilk fragman yayınlandı

admin admin -
18 0
Sevilen Playstation üretimlerini ak perdeye taşımaya hazırlanan Sony, bu yılın sonlarında vizyona girecek olan Gran Turismo sineması için yeni bir fragman yayınladı. İşte merakla beklenen uyarlamadan birinci imajlar.

Gran Turismo sinemasının birinci fragmanı yayınlandı

Hatırlayacağınız üzere Sony tarafından Ocak ayında paylaşılan manzaralar, drone çekimleri ve kokpit kamerası imajlarıyla Gran Turismo’nun oyundan aşina olduğumuz pist aksiyonunu koruyacağını bizlere gösterdi. Paylaşılan yeni fragman ise, filmin öyküsüne daha derin bir nazar sunuyor diyebiliriz. 

Bilmeyenler için Gran Turismo, GT Academy ve eğitim programı sayesinde yarış pilotu olan Jann Mardenborough‘un gerçek hayat kıssasına dayanıyor. Lakin Ünlü isim, sinemada yer almayacak.

Oyuncu kadrosunda Orlanda BloomArchie MadekweDjiimon HounsouGeri HalliwellDavid Harbour ve Darren Barnet gibi Ünlü isimlerin yer aldığı Gran Turismo’nun yönetmenlik koltuğununu ise District 9’dan tanıdığımız Neill Blomkamp üstlenecek. Senaryo koltuğunda ise Jason Hall oturacak. Gran Turismo 11 Ağustos‘ta sinemalarda gösterime girecek. Pekala siz ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir