Robot süpürge tavsiyesi için en iyi robot süpürgeler (2023)

Genel May 03, 2023 Yorum Yok

Temizlik için vakit bulamıyor musunuz? Paklığı gönül rahatlığıyla akıllı robot süpürgelere bırakabilirsiniz. Paklık robotları, konutunuzun istediğiniz odalarını programladığınız halde, dilediğiniz gün ve saatlerde taban köşe temizler. Pekala, en yeterli robot süpürge markaları hangileri? 2023’te hangi paklık robotu alınmalı? İşte paklık işinde size Yardımcı olacak en güzel robot süpürge sıralaması:

En uygun robot süpürgeler ⭐

Marka – Model 🧹 Fiyat 🏷️
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2 8.600 TL
iRobot Roomba i7 Robot Süpürge 10.999 TL
Anker Eufy RoboVac G30 5.999 TL
Philips XU7100/02 HomeRun 7000 Robot Süpürge 24.999 TL
Viomi V5 Pro Robot Süpürge 9.000 TL
Fakir Robert RS 770 Akıllı Robot Süpürge 11.250 TL
Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge 12.440 TL
Arçelik Imperium ROBO RS 3121 Robot Süpürge 7.110 TL
Tcl Sweeva 6000 Robot Süpürge 5.900 TL
Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge 15.000 TL
Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge 13.000 TL
Neabot Nomo Q11 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge 12.700 TL

Robot süpürge fiyatları Vakit içerisinde değişiklik gösterebilir. Dilerseniz robot süpürge indirimleri bahsimizden robot süpürgelerle ilgili kampanya ve fırsatları yeni olarak takip edebilirsiniz.

1️⃣ Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro

Xiaomi, en âlâ robot süpürge markası olarak biliniyor. Pekala, en Fazla tercih edilen Xiaomi paklık robotu hangisi? Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2, markanın akıllı robot süpürgeleri ortasında en beğenilen modeli. Süratli ve harikulâde paklık isteyenlere tavsiye ederiz.
 • İnatçı lekeleri bile temizlemek için dakikada 10.000 titreşim: Yüksek frekanslı sonik titreşimli paspasla donatılan ünite, paklık gücünü artırmak ve şiddetli lekeleri basitçe çıkarmak için titreşir.
 • Güçlü leke giderme için mikrofiberler: İstikrarlı su penetrasyonu, lekelerin tesirli bir formda çıkarılması ve yerin süratli kuruması için paspasta mikrofiberler kullanılmış. Su izi kalmaz, yer ziyan görmez.
 • Yeni jenerasyon LDS lazer navigasyon sistemi:LDS lazer navigasyon sistemi, robotun temizleme rotasını süratle planlamak için bütün meskeni verimli halde tarar ve süratli bir formda haritalar. Xiaomi robot süpürge haritalama sürecini gece de sıkıntısızca yapabilir.
 • Gelişmiş temizleme rotası: özel olarak tasarlanmış temizleme rotaları, elle tekrar tekrar silme sürecini uygular. Elektronik olarak Denetim edilen akıllı su haznesiyle Xiaomi akıllı paklık robotu, taban lekelerini kolay kolay çıkarabilir.
 • 3000 Pa’lık yüksek emiş gücü: Xiaomi Mop 2 Pro, 3 süpürme-paspas modu, 4 emiş gücü ayarı sunar.
 • Daha az şarj ile daha Çok paklık: Mi Paklık Robotu 2 Pro, 5200 mAh pil ile donatılmış. Bu, robot süpürgenin 150 m²’den daha geniş alanı kolaylıkla temizleyebileceği manasına geliyor.
 • Her oda için özelleştirilmiş ayarlar: Odaların temizlenme sırasını seçebilir, taban tipine nazaran emiş gücünü ve su hacmini ayarlayabilir, özelleştirilmiş paklık planları ayarlayabilirsiniz.
 • Uzaktan temizleme:Xiaomi Home/Mi Home uygulaması sayesinde konutta değilken bile paklığı yönetebilirsiniz.
 • Kablosuz güncelleme: Xiaomi, akıllı robotun zekasını geliştirmek, özelliklerini optimize etmek için yazılım güncellemesi sunuyor.

2️⃣ İhlas Aura Cleanmax Paklık Robotu

İhlas, en şad kalınan robot süpürge markaları ortasında. Bilhassa Aura Cleanmax Paklık Robotu kullanıcı yorumları ile öne çıkıyor. İhlas robotsüpürge, Halı yıkama özelliği ile kirleri çözer, bakterileri yok eder. Toz torbasız, %99.9 toz tutan sulu filtrasyon sistemi, tıkanmayan su filtre sistemi, kesintisiz emiş gücüne sahip olmasıyla en düzgün robot süpürge modelleri ortasında olmayı hak ediyor. Konutunuzda alerjisi/astımı olan, bünyesi hisli birisi/birileri varsa İhlas robot süpürge eseri Aura Cleanmax’i tercih edebilirsiniz.
 • Derin temizleyici: Klasik elektrikli süpürgelerden farklı olarak yüksek emiş gücü sayesinde yüzeysel değil, derinlemesine paklık yapar. Sulu filtrasyon sistemi ve jet motoru sayesinde diğer elektrikli süpürgelere oranla Aka ayrım yaratır.
 • İyonizer teknolojisi ile hava arıtma aygıtı:İyonizer teknolojisi sayesinde sigara kokusu, kirli hava ve uçuşan partikülleri yok ederek havayı temizler.
 • Vakumlama:Vakumlama özelliğiyle kullanmadığınız eşyaları vakumlayarak yerden tasarruf sağlarsınız.
 • Kokulandırma: Aura Cleanmax, parfümleme özelliğiyle istenmeyen Üzücü kokuları ortadan kaldırır.
 • Halı yıkama: Yıkama özelliğiyle halı, koltuk üzere bütün döşemeleri yıkar ve kurutur.
 • Jet-motor sistemi: Bu sistem sayesinde düşük güç tüketiminde paklık sağlanıyor. 950w motor gücündeki Cleanmax, epeyce sessiz çalışır.
 • Evcil hayvanı olanlar için ülkü: Evcil hayvanların konut içinde gezinirken bıraktığı tüyler ve gözle görülmeyen bütün döküntüleri Aura Cleanmax büsbütün suya hapsediyor.

3️⃣ Viomi V5 Pro Robot Süpürge

Viomi V5 Pro Robot Süpürge, dörtlü lidar sensöre sahip olmasıyla dikkat çeken akıllı paklık robotu. Robot süpürge en yeterli markalar sıralamasında önde gelen isimlerden biri olan Viomi’nin V5 Pro otomatik süpürge modeli, dikey çarpışma önleyicileri sayesinde hiçbir yere çarpmadan eşyalarınız ortasında itimatla ilerler.
 • Yatay çarpışma tedbire teknolojisi:Viomi akıllı robot süpürge, ön kısımdaki iki lazer lidar sensör sayesinde 70-90mm aralığındaki manileri algılar. Terlikler, kablolar, evcil hayvan kapları, çöp kutuları üzere yaygın konut eşyalarını otomatik olarak tanır ve onlardan kaçınır.
 • Dikey çarpışma tedbire teknolojisi:Robot süpürge, Yan taraflarında bulunan lazer sensörler sayesinde duvarlara yahut eşyalarınıza 1.5cm’e kadar yakın paklık yapar, mobilyalarınızı, duvarlarınızı ve öteki eşyalarınızı çizmeden köşe nahiye temizler.
 • Gelişmiş Yapay zeka algoritması: Paklık robotu, yükseltilmiş AI algoritmasıyla 6 metrelik bir yarıçapta kesintisiz tarama yapar ve meskende itimatla devinim eder.
 • Dört çizgili lazer: Viomi V5 Pro, konutunuzu daha yanlışsız ve verimli bir formda haritalamasını ve çarpışma önlemeyi en üst seviyeye getiren dört adet yüksek hassasiyetli Yapay zeka lazer lidar sensörüne sahip.
 • Akıllı uygulama ve ses desteği: Akıllı süpürge, Xiaomi Smart Home (Mi Home) uygulaması, Google Home ve Alexa ile çalışır. Farklı odalar için farklı paklık modları ayarlamanıza müsaade veren eser, uzaktayken bile denetiminiz altındadır.

4️⃣ yoksul Robert RS 770 Akıllı Robot Süpürge

yoksul Robert RS 770 Akıllı Robot Süpürge, en beğenilen temizlik robotları ortasında. yoksul robot süpürge, sahip olduğu özelliklerle mesken paklığını nihayet derece kolay, süratli ve yorucu olmayan hale getirir. Robert RS 770, yüzeyin yapısını kendi algılayarak yere Müsait derinlemesine paklık sağlar.
 • Yön bulma teknolojisi: Lidar navigasyon sistemiyle konutunuzun her köşesini hafızasına alarak haritasını oluşturur. Dubleks konutlarda iki kat için farklı harita çıkarabilme yeteneğine de sahip.
 • Yüksek hassasiyetli sensörler: Kızılötesi 27 adet yüksek hassasiyetli sensör sayesinde eşyalarınıza çarpmaz. Derinlik sensörü ile boşluğu algılayarak merdiven, masa vb. yüksek yerlerden düşmeyi mahzurlar.
 • Uzaktan kontrol:Robotun vakum gücünü, su akışını Denetim etme, haritayı düzenleme, paklık planı yapma iç birçok süreci telefonunuza yükleyeceğiniz yoksul Robot taşınabilir uygulaması üzerinden uzaktan yapabilirsiniz.
 • Uzun pil ömrü: Biricik şarjla 120 m²’ye kadar yeri temizler, 150 dakika kesintisiz çalışır. RS 770, ayrıyeten pil düzeyi azaldığında ve paklığı bitirdiğinde şarj ünitesine döner. Şarj olduktan sonra paklığa kaldığı yerden devam eder.
 • Süpürme ve paspaslama: yoksul RS 770, hem süpürüyor hem de siliyor. Elektronik su deposu özelliğiyle yer tipine Müsait üç farklı düzeyde damlatma yaparak tabana ziyan vermez.
 • Halı basıncı: Basınç modu otomatik olarak halınızın tipini belirler ve temizlemek için azamî emiş gücüne geçer.

5️⃣ Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75

Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge, evcil hayvan dostu robot süpürge arayanlara tavsiyemizdir. Kullanımı kolay uygulaması, gelişmiş teknolojik özellikleri ve üstün çekiş gücüyle üst Tertip bir süpürge robotu.
 • Yüksek teknolojili temizlik: Tefal robot süpürge, yüksek doğruluğa sahip navigasyon, kalıcı haritalandırma, kişiselleştirilebilir ayarlarıyla gelişmiş otomatik paklık teknolojisine sahip olmasıyla konutunuzun her noktasına ulaşır.
 • 4’ü 1 ortada temizlik: Konutunuzun ulaşılması güç bölgeleri ve köşeleri için çift yanal fırça, evcil hayvan tüylerini almak için turbo fırça, problemsiz ve kesintisiz emiş gücü için BLDC motor ve paspas yapmak için Aqua Power sistemi.
 • Kişiselleştirilmiş ayarlar: Yasaklı bölge belirleme, akıllı noktasal paklık modu, her bir oda için başka paklık planı, harita kaydetme ve fazlasını yapabilirsiniz.
 • Auto Boost özelliğiyle bütün yüzeylerde tesirli temizlik: Tefal akıllı süpürge, halı ve kilimlerinizin kusursuz paklığı için gücü otomatik olarak ayarlayan akıllı yüzey teknolojisine sahip.
 • Charge&Go özelliği: Biricik şarjla 120 m² alanı temizleyebilen bu robot süpürge, kendini şarj etmek için otomatik olarak şarj istasyonuna masraf. Şarj tamamlandığında paklığa kaldığı yerden devam eder.
 • Sessiz paklık: Güç düzeyini gereksiniminize nazaran ayarlayabilirsiniz. Eco modunu etkinleştirirseniz, Muhtemel olduğunca sessiz ve verimli paklık yapar.

6️⃣ Arçelik Imperium ROBO RS 3121

Arçelik Imperium ROBO RS 3121, yorumları Fazla Olumlu bir Öbür robot süpürge. Lazer haritalama yapan robot süpürge fiyatları göz önüne alındığında Müsait seçeneklerden biri Arçelik akıllı robot süpürge.
 • Yüksek motor emiş gücü: 2000 Pa yüksek motor gücüyle eksiksiz paklık sağlar.
 • Gyro teknolojisi ve sensörler: Konutunuzun krokisini çıkartır, sensörleri etrafındaki objeleri ayrım eder.
 • WiFi üzerinden kontrol: Robot süpürgenizi telefonunuzdan Denetim edebilirsiniz.
 • Otomatik şarj ve uzun pil ömrü:Akıllı paklık robotunu pili azaldığında otomatik olarak şarj olduğu yere döner ve şarj olmaya başlar. 110 dakikaya kadar çalışma müddeti ile temizliğiniz yarıda kalmaz.
 • Paspas yapma: bütün Misli yüzeyleri paspaslayabilir ve süpürebilir.
 • Geniş toz hazne kapasitesi: 500ml toz hazne kapasitesiyle uzun müddet boşaltmanıza gerek kalmadan paklık sağlar.

7️⃣ Tcl Sweeva 6000 Robot Süpürge

TCL Sweeva 6000 Robot Süpürge, Müsait fiyatlı akıllı süpürge arayanlara tavsiyemizdir. Akıllı lazer navigasyonu ile yorucu olmayan paklık sağlar.
 • Akıllı temizlik: Lazer navigasyonu, odadaki objeler ortasındaki ara bilgilerini toplamak için odayı saniyede altı Zaman suratında tarayıp sistematik bir paklık rotası oluşturur.
 • 2700PA kuvvetli temizlik: Sessiz (65dB’den düşük), standart, turbo, azamî olmak üzere emiş gücünü dört düzeyde ayarlayabilirsiniz.
 • Steril temizlik: Bakteri ve mikroplardan kurtulmanız için UVC sterilizasyonu
 • Sesle kontrol:Alexa ve Google Asistan aracılığıyla TCL robot süpürgenizi sesle Denetim edebilirsiniz.
 • Daha uzun çalışma müddetiyle temizlik: 5000 mAh pil, 3 saate kadar paklık yapmanızı sağlar. Biricik şarjla 150 m² kadar bir alanı kesintisiz temizler.
 • Özelleştirilmiş akıllı temizlik: TCL Home uygulaması aracılığıyla telefonunuzdan temizliğiniz planlayabilir, girilmez bölgeleri belirleyebilir, muhakkak alanları işaretleyip programlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
 • Çoklu kat haritalama: LDS gerçek vakitli haritalama teknolojisi ve taşınabilir uygulama ile en Çok beş haritalama yapıp kaydedebilirsiniz.

8️⃣ Roborock S5 Max Vacuum Cleaner

Roborock, Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin alt markası ve en âlâ robot süpürge denildiğinde akla birinci gelen markalardan biri. Markanın en Fazla tercih edilen eseri; Roborock S5 Max Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge.
 • Kolay temizlik: özel tasarımı ile kolay paklık imkanı. Yüksek kapasite sıvı tankı ile Yaş yüzey temizliği
 • Özel halı temizleme modu: özel kır algılama sensörüyle halılarda derinlemesine paklık sağlar.
 • Otomatik şarj ünitesi: S5 Max robot süpürge, şarjı bitmeden otomatik park sensörüyle şarj ünitesine kendi kendine Geri döner.
 • Farklı yer ve yüzeylere nazaran Özel temizleme modu: Üç farklı su akış denetimiyle her tabana nazaran su kullanım ölçüsü ayarlama ve paklık sonuna kadar sıvı tankındaki bütün suyu bitirme özelliğine sahip. Yapay zeka ile konutunuzun her köşesi tespit edilir, en tesirli ve tasarruflu halde temizlenir.

9️⃣ Roborock S7 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge

Roborock S7, yorumları Fazla olumlu, en Fazla tercih edilen robot süpürgeler ortasında. İşten güçten paklık yapmayı Vakit bulamıyorsanız mükemmel bir paklık aracı.
 • VibraRise teknolojisi: Robot süpürge, bu teknoloji sayesinde taban tipini otomatik olarak algılar. Parke üzere Misli yüzeylerde Yaş mop ile paspaslama yapılırken, halı üzere yumuşak yüzeylerde vakumlama modu devreye girer.
 • Dakikada 3000 fırçalama hızı: Roborock S7 Sonic Mopping, kurumuş lekeler başta olmak üzere en kuvvetli lekelerin üstesinden gelir. 2500PA emiş gücüne sahip motor, halının derinlerindeki pislik ve döküntülerin bile çarçabuk temizlenmesini sağlar.
 • LiDAR teknolojisi: Roborock S7, lazer darbeleri kullanarak çalışan LiDAR teknolojisiyle ortamın üç boyutlu haritasını çıkarıyor. Robot süpürge, duvar, mobilya üzere manilere çarpma konusunda Fazla hassastır.
 • Sessiz mod:Akıllı süpürge, bu modda motorun emiş gücünü ve su boşaltımını yavaşlatarak daha sessiz paklık yapar.
 • Sesle temizlik: Amazon Alexa, Google Asistan ve Siri asistanları aracılığıyla süpürgeyi sesinizle yönlendirebilirsiniz.
 • Uzaktan kontrol: Roborock taşınabilir ve Mi Home uygulaması aracılığıyla paklık programlama, Sıkıntı ayarı, kesim bakım vakitlerini görüntüleme ve daha birçok işi telefonunuzdan yapabilirsiniz.

🔟 Neabot Nomo Q11 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Süpürge

Listemizin nihayet sırasında istasyonlu robot süpürge modeli Neabot Nomo Q11 var.
 • Akıllı mahzurlardan kaçma sensörleri:Yapılandırılmış Fer teknolojisi ve üç boyutlu görüntüleme algoritmasına dayanır. Her paklık yaptığınızda en güzel rota yine hesaplanır.
 • Gizli dToF laser lidar sensörü: Neabot süpürge, rastgele bir karmaşık ortamla basitçe başa çıkar, daha süratli reaksiyon verir, daha yanlışsız kestirimlerde bulunur.
 • İnce gövde: Ultra ince gövdeye sahip olmasıya kanepelerinizin altına rahatlıkla girer, temizler.
 • Düşmeyi engelleyen tasarım: Neabot Q11, düşmeyi tesirli bir halde değerlendirebilen ve düşmeyi önleyebilen ve etrafındakileri koruyabilen dört yerleşik düşme önleyici sensöre sahip.
 • Diğer özellikler: 2.5L kapasiteli toz toplayıcı hazne, 4000PA emiş gücü, Fazla düzeyli hisli denetimli su deposu

Robot süpürge alırken dikkat edilmesi gerekenler 🤔

Akıllı robot süpürge alırken nelere dikkat edilmeli?” diye düşünenler için satın alma kararından Evvel incelenmesi gereken özellikler şöyle:

 • Engel tespiti için Gerekli teknolojiler (Özellikle LiDAR tarayıcı olmasına dikkat edilmeli)
 • Uygulama entegrasyonu
 • Emiş gücü (PA)
 • Haritalama
 • Gürültü seviyesi
 • Kendi kendini boşaltma kabiliyeti
 • Pil ömrü
 • Manevra yetenekleri
 • Bakım, satış sonrası dayanak ve alıcı yorumları

En Düzgün Robot Süpürgeler Oylama 5/5 (⭐⭐⭐⭐⭐) Yekün Oy: 1394

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir