Ferrari’nin Vision hibrit aracı yalnızca Gran Turismo 7’de yer alacak

Yazılım Oca 10, 2023 Yorum Yok
2013’ten bu yana, Gran Turismo‘nun Vision projesi, Jaguar ve Mercedes-Benz iç olmak üzere dünyanın en Aka araba üreticilerinden kimilerinin otomobillerinin gerçek dünya kısıtlamaları olmadan nasıl görünebileceğini Hayal etmelerini sağladı. Artık ise bu markalar ortasına kendi Özel konsept dizaynıyla Birlikte Ferrari de katılıyor.

Sadece Gran Turismo 7’de olacak

Ferrari, konsept otomobilini istikbal yılki Le Mans dayanıklılık yarışında alana sürmeyi planladığı 499P hiper otomobilinde bulunan V6 motorunun “daha ekstrem bir versiyonu” ile donattı. Hibrit formdaki Ferrari Vision Gran Turismo, Biricik Benlik olacak ve 1.000 beygirden daha fazla Sıkıntı üretecek. Gücün bir kısmı ise üç elektrik motorundan gelecek.

Ferrari Tasarım Yöneticisi Flavio Manzoni, “Kısıtlama olmaksızın tasarlanmış, fakat Ferrari’nin rakipsiz mühendislik, aerodinamik ve geleceğin teknolojileri anlayışından doğan bir istikbal vizyonu yaratmak ve bunu yesyeni bir kitlenin deneyimlemesi için dijital dünyaya taşımak istedik.” dedi.

Ferrari Vision Gran Turismo, 23 Aralık tarihinde oyundaki yerini alacak. Öte yandan daha evvelki söylentiler Gran Turismo 7’nin PC’ye de port edilebileceğini gösteriyor lakin şimdilik bu mevzuda resmi bir teyit bulunmuyor. Öte yandan serinin PC platformuna gelmesi alanında Fazla Çok rakibi olmadığı düşünüldüğünde Gran Turismo 7’yi muvaffakiyete ulaştırabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir