Elden Ring genişleme paketi ‘Shadow of the Erdtree’ duyuruldu

Yazılım Şub 28, 2023 Yorum Yok
FromSoftware, Elden Ring için yakında çıkacak bir DLC genişleme paketi olan Shadow of the Erdtree‘yi resmen duyurdu. FromSoftware, DLC’nin şu anda geliştirme evresinde olduğunu doğrulasa da lakin şu Lahza için rastgele bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree duyuruldu

Shadow of the Erdtree genişlemesinin duyurusu Elden Ring ve FromSoftware’in resmi Twitter sayfalarından paylaşıldı. FromSoftware, Shadow of the Erdtree genişlemesi hakkında detay vermedi ve yalnızca görsel paylaştı. Elbette oyunun hayranları görsellerle ilgili teorileri çoktan ortaya koymaya başlamış durumda. Görselde Beygir (torrent) üstünde görünen figürün Miquella olduğu söyleniyor.
Öte yandan geliştirme evresinde olan Shadow of the Erdtree‘nin Fazla da yakında çıkacağı pek düşünülmüyor. Bununla Birlikte Elden Ring’in bir mühlet Evvel 20 milyon adet sattığı açıklanmıştı. Oyuncular ise kapsamlı bir genişleme paketini bekliyordu. Elden Ring’in çıkışından bu yana yalnızca Colosseum güncellemesi oyuna eklenmişti lakin bu Aka bir şey değildi. Shadow of the Erdtree’nin ne kadar içerik sunacağı yahut nasıl bir şey anlatacağı merak konusu olmaya devam etse de Shadow of the Erdtree, oyunun birinci Biricik oyunculu genişleme paketi olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir