Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Cyberpunk 2077’nin DLC’si Phantom Liberty ücretli olacak

Cyberpunk 2077’nin DLC’si Phantom Liberty ücretli olacak

admin admin -
17 0
Uzun yıllar oyun dünyasının en beklenen oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, 2020 yılında inanılmaz sorunlu bir çıkış yapmıştı. Çıkışının akabinde uzun mühlet tartışmalara ve davalara yol açan oyun, geçtiğimiz aylarda yeni nesil yaması iç birçok güncellemeye kavuştu ve Netflix’te yayınlanan Cyberpunk: Edgerunners animesi ile tekrar popülerlik kazandı. Lahza prestiji ile genel manada hayli beğenilen oyun, yakında birinci Kıymetli DLC’sine kavuşacak. Phantom Liberty ismindeki içerikten Düş kırıklığı yaratan bir bilgi geldi.

Fiyatı şimdi muhakkak değil

Geçtiğimiz eylül ayında CD Projekt Red, Cyberpunk 2077’nin birinci kıssası DLC’sini duyurmuştu. Night City’nin yepisyeni bir bölgesinde geçecek olan ve yepisyeni karakterler ve öykü sunacak Phantom Liberty’nin paralı olacağı duyuruldu. GamesRadar+ ile görüşen CD Projekt Red Halkla Münasebetler Yöneticisi Radek Grabowski, Phantom Liberty’nin paralı olacağını fakat fiyatının şimdi kararlaştırılmadığını belirtti. Lakin içeriğin, ana oyundan daha ucuz olacağı açıklandı.

Cyberpunk evrenindeki Yeni Amerika Birleşik Devletleri’ni Kıymetli bir role koyacak olan casus-gerilim temalı Phantom Liberty, Johnny Silverhand ve V’nin kıssasını devam ettirecek. Xbox One, Playstation 4 ve Stadia platformları için yayınlanmayacak olan içerik paketinin 2023 yılında yayınlanması bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir