Türk Telekom GAMEON müşterilerine her ay 50 TL Playstore hediye çeki

Genel Kas 16, 2022 Yorum Yok

Türk Telekom oyuncuları hedefleyen GAMEON markasını tanıtmış. Türk Telekom GAMEON ile müşterilere yüksek süratli internet tarifeleri ve oyunculara yönelik Türlü markalarda indirimler sunuluyor.

Türk Telekom artık de GAMEON kullanıcılarına 50 TL Türk Telekom Playstore İkram çeki vermeye başladı. Türk Telekom Playstore mağazasından oyun alışverişi yapabilir yahut oyun içi öğeler satın alabilirsiniz.

35 Mbps ve üzerinde indirme suratına sahip Türk Telekom GAMEON mesken interneti tarifelerinden rastgele birini kullanan müşteriler bu avantajdan yararlanabiliyor. İlgili tarifelerdeki müşteriler bütün oyun harcamalarında geçerli 50 TL Armağan cüzdan kodu sahibi oluyor.

35 Mbps ve üzeri Türk Tekom GAMEON tarifelerini kullanıyorsanız, PLAYSTORE ve TCKN yazıp 6262’ye kısa ileti göndererek cüzdan kodunuzu alabilirsiniz. Cüzdan kodunu Playstore’un web sitesi üzerinden yapacağınız bütün satın alımlarda kullanabilirsiniz.

GAMEON müşterileri bu avantajın yanı Dizi PUBG’de her ay fiyatsız kasa, XPRIME oyuncu koltuklarında yüzde 15 indirim ve fiyatsız Gastroclub üyeliği elde ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir