Bandai Namco sinyali verdi: Tekken 8, 2023’te çıkabilir

Genel Kas 16, 2022 Yorum Yok
Bandai Namco kısa müddet Evvel düzenlediği yatırımcı toplantısında ortaya çıkan soru ve cevapların yer aldığı bir evrak yayınladı. Japon oyun şirketinin nihayet finansal raporu dövüş oyunu Tekken 8‘in önümüzdeki Yıl içinde piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

Şirket yayınladığı dokümanda Elden Ring satışlarına ait birtakım datalar paylaştı ve ayrıyeten Tekken 8’in çıkış takviminden bahsetti:

“2023 mali yılında, oyuncuların oyunlardan daha uzun müddet ve daha derinlemesine keyif almalarını sağlayacak bir sıra Değerli oyun çıkarmayı planlıyoruz. Tekken 8’i de 2023 yahut sonrasında piyasaya sürme maksadıyla geliştiriyoruz.”

Önümüzdeki Yıl gelme ihtimali yüksek

Dolayısıyla, Tekken 8’in önümüzdeki Yıl piyasaya sürülme mümkünlüğü yüksek. Fakat bu İzah çıkışın daha sonra olabileceğini de göz gerisi etmiyor. Yani bu noktada kesin tarihi Bandai Namco bile bilmiyor, bu yüzden beklemek zorundayız.

Tekken 7’nin de birinci olarak 2014’ün Temmuz ayında duyurulduğunu hatırlatalım. Bir Yıl sonra 2015’te atari salonlarına ve akabinde 2017’de konsollara geldi. Böylece Bandai Namco bir evvelki Tekken oyununu duyurulduktan bir Yıl sonra piyasaya sürmüş oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir