CS:GO oyuncu rekorunu tazeledi: 1.8 Milyon anlık oyuncuya ulaştı

Yazılım May 07, 2023 Yorum Yok
Counter-Strike: Küresel Offensive, yayınlanmasının üzerinden on yıldan Çok bir müddet geçmiş olsa da Steam’de oyuncu rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. O denli ki geçtiğimiz Mart ayında tüm vakitlerin eşzamanlı oyuncu rekorunu geride bırakan tanınan imal, bu rekoru bir Kez daha tekrarladı. 

CS:GO 1,8 milyon oyuncu ile rekorunu tazeledi

SteamDB‘nin datalarına nazaran Counter-Strike: Küresel Offensive, 6 Mayıs 2023 tarihinde 1.818.773 kullanıcı ile önceki 1,5 milyon kişilik rekoru geride bıraktı. Peki CS:GO’da yaşanan oyuncu artışı neden kaynaklanıyor? Bunun nedeni yakın vakitlerde yapılan Counter-Strike 2 duyurusu ve yaklaşan BLAST Paris Major etkinliği olabilir. 

Bilmeyenler için Valve’ın Source 2 motoru üzerine inşa edilecek CS2, güzelleştirilmiş aydınlatma, efektler ve dokulara ek olarak daha düzgün sunucu performansı ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Ayrıyeten merakla beklenen üretimin CS:GO oyununa fiyatsız bir güncelleme olarak sunulacağını hatırlatalım. Yani CS:GO sahipleri bu oyuna Nakit vermeden erişebilecek diyebiliriz.

CS2’nin sistem ihtiyaçları ise şimdi açıklanmadı. Önümüzdeki haftalarda yeni Counter-Strike oyunu hakkında daha Çok ayrıntının ortaya çıkması bekleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir