ChatGPT premium kullanıcılara yeni özellikler sunuyor

Yazılım May 15, 2023 Yorum Yok
Sunuculara çok yüklenme sonucunda ortaya çıkan yüksek maliyetleri premium abonelik ile karşılamaya çalışan ChatGPT geliştiricisi OpenAI, farklı özellikler ekleyerek aboneliği daha avantajlı hale getiriyor.

ChatGPT premium avantajlar

ChatGPT Plus ismiyle sunulan premium abonelik hizmeti bu haftadan itibaren Laf verdiği avantajları sunmaya başladı. Beta olarak erişilen özellikler bütün ChatGPT Plus abonelerine açık. Beta Özellikler menüsünden bu araçlara erişim sağlanabiliyor.

Avantajlardan birincisi 70 civarında üçüncü taraf eklentiyi kullanabilmek. Bilgileri görselleştirme, web sitesi içeriğini ayrıştırma, lisan öğrenme yardımı üzere pek Fazla farklı işlev bu eklentiler içerisinde yer alıyor. Kullanıcılar istediği kadar eklenti kurabilse de yalnızca 3 adedini birebir anda kullanabilecek.

Diğer avantaj ise ChatGPT robotunun internete erişebilmesi. Üçüncü taraf eklentiler ile birleştirildiğinde kullanıcılar pek Fazla farklı yelpazede işleyişler ortaya koyabilecekler. OpenAI gelecekte premium müşterilere daha Çok özellik sunacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir