CD Projekt Red’ten oyuncuları sevindiren haber: The Witcher 3’ün yeni nesil yaması Aralık’ta çıkıyor

Yazılım Kas 14, 2022 Yorum Yok
The Witcher serisi The Witcher 3: Wild Hunt ile uygundan güzele popülerleşmiş ve bir kült haline gelmişti. Serinin ardındaki firma olan CD Projekt Red ise kısa bir mühlet Evvel daha evvelden verdiği “yeni jenerasyon güncellemesi” kelamına sadık kalarak yamanın Aralık ayında geleceğini duyurdu.

 

The Witcher 3 yeni nesil güncellemesi Aralık’ta

The Witcher’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada The Witcher 3: Wild Hunt yeni jenerasyon güncellemesinin 14 Aralık tarihinde geleceği onaylandı. Oyunu daha Evvel satın Meydan herkes için fiyatsız olan yükseltme, Özgün oyuna kıyasla düzinelerce görsel, performans ve teknik geliştirmeyi içerecek. Bunlar arasında ışın izleme desteği, konsollarda daha süratli yükleme süreleri ve diğer pek Fazla şeyin yanı Dizi deneyime entegre edilmiş Türlü modlar yer alıyor.

Bu entegre modlar ve öbür özellikler hakkında daha Çok detay önümüzdeki hafta CD Projekt Red’in resmi Twitch hesabında yapılacak olan canlı yayın sırasında açıklanacak. Yeni yamada Netflix’in The Witcher imalinden da esintiler göreceğiz. Açıkçası Kıta’ya yeni grafiklerle tekrardan ayak basmak hoş olabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir