Call of Duty Warzone 2’nin disk boyutu belli oldu: 115GB

Yazılım Kas 14, 2022 Yorum Yok
Battle royale çeşidinin en Kıymetli isimlerinden olan Call of Duty Warzone, 2020 yılında Çağdaş Warfare’in eklentisi olarak hayatımıza girmişti. 2021 ve 2022 yılında da Önemli güncellemeler Meydan oyun hem konsollarda hem de PC’de en yüksek depolama kapasitesi gerektiren oyunlardan biri olmuştu. Geçtiğimiz haftalarda çıkan Çağdaş Warfare 2’nin çıkışı ile Activision, Warzone 2.0 için nihayet hazırlıklara başladı. Önümüzdeki hafta çıkış yapması beklenen ikinci jenerasyon Warzone’un Xbox sistemlerinde ne kadar yer kaplayacağı ortaya çıktı.

Warzone 2 ve Çağdaş Warfare 2 Birlikte 240GB yer kaplayacak

Geçtiğimiz haftalarda çıkış yapan Çağdaş Warfare 2, Xbox sistemlerinde yaklaşık 130GB yer kaplıyor. Görünüşe nazaran Warzone 2 de evvelki nesil Warzone üzere sistem kapasitesinde Fazla yer kaplayacak. ALumia_Italia tarafından gelen bilgilere nazaran Warzone 2.0, Xbox sistemlerinde 115.62 GB yer kaplayacak. Böylelikle hem Çağdaş Warfare 2 hem de Warzone 2.0 oyunlarını oynamak isteyen kullanıcılar, sistemlerinde yaklaşık 240 GB yer ayırmak zorunda kalacak. Bu durum, Özellikle 364 GB depolama sunan Xbox Series S konsol sahiplerinin canını sıkacaktır.

Oyunun öteki sistemlerde ne kadar yer kaplayacağı şimdi belirli değil lakin PS5 sisteminde daha az yer kaplaması bekleniyor. Ayrıyeten dönem sistemi ile Yıl boyunca Aka güncellemeler alacak Çağdaş Warfare 2 ve Warzone 2, Vakit ilerledikçe daha da Fazla yer kaplayacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir