Yılın oyunu sizce hangisi? Elden Ring mi, God of War Ragnarok mu?

Yazılım Kas 14, 2022 Yorum Yok
Yeni kuşağın ikinci yılını da geride bırakıyoruz ve Tekrar ne yazık ki oyun manasında Fazla dolu bir Yıl geçiremedik. lakin geçtiğimiz Yıl ile kıyasladığımızda daha dolu olduğunu söyleyebiliriz.

 Bu Yıl her ne kadar beklentimizin altında kalan bir Yıl olsa da Tekrar de iki farklı oyun yalnızca bu yılın değil, bütün vakitlerin en uygunu olabilecek düzeyde oyunlardı. İddia ettiğiniz üzere bu oyunlar Elden Ring ve God of War Ragnarok. Elbette sizin bu Yıl daha Çok sevdiğiniz bir oyun olabilir lakin biz bu anketimizi bu iki oyun ortasında kısıtlamak istedik.

The Game Awards yaklaştığında bu mevzuyu bütün oyunseverler olarak uzun uzun tartışacağız lakin öncesinde sizlere sormak istedik. genel olarak değerlendirdiğinizde sizce yılın oyunu Elden Ring mi, yoksa God of War Ragnarok mu? Anketimize aşağıdan katılmayı unutmayın. Önümüzdeki haftalarda da bu mevzuyu uzun uzun tartışacağımız bir görüntümüz gelecek. Orada sizlerin yorumlarına da yer vermeyi istiyoruz.

Yılın Oyunu Hangisi?

Sizce yılın en yeterli oyunu hangisi? God of War Ragnarok Elden Ring oy Ver 1 şahıs oy verdi. Sonuçları Göster Sizce yılın en uygun oyunu hangisi? God of War Ragnarok Elden Ring Anket Sonlandı 1 şahıs oy verdi. Sonuçları Göster Sizce yılın en yeterli oyunu hangisi? 100% God of War Ragnarok 1 oy 0% Elden Ring 0 oy 1 oya nazaran sonuçlar listelenmiştir. Ankete Dön

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir