Yeni yerli girişim CovenLabs markaları Web3’e taşıyacak

Yazılım May 11, 2023 Yorum Yok
Blockchain tabanlı Web3 projeleri geliştirme maksadıyla kurulan yerli teknoloji şirketi CovenLabs, markaları Web3’e taşıyor. CovenLabs, Colendi Kurucu Ortağı Mihriban Ersin Tekmen ve Mert Fırat tarafından kuruldu.

CovenLabs, markaların ve işletmelerin Web3 dünyasında yerini alabilmeleri için şahsileştirilmiş tahliller üretecek. Ayrıyeten fon, topluluk, File ve finansal dayanaklar sağlayacak. CovenLabs, Türkiye’de Web3 ekosisteminin genişlemesi ve geliştirilmesi için Kıymetli rol oynayacak. Strateji geliştirmekten, NFT yaratımına ve tokenizasyona, oyunlaştırmadan fintek entegrasyonuna, içerik idaresi ve topluluk geliştirmeye kadar geniş bir skalada özelleştirilmiş hizmetler sağlayacak.

Yeni teşebbüsü hakkında açıklamalarda bulunan Colendi’nin Kurucu Ortağı ve Yönetim Heyeti Üyesi Mihriban Ersin Tekmen, “Teknoloji ve fintek alanındaki yılların verdiği Deneme ve güvenilirliğimizi Web3 projesini kurgulamak ve gerçekleştirmek kullanacağız. Deneyim, teknik bilgi ve yaratıcılığı dünya çapında üst seviye bir grupla bu alanda ayrım yaratacağız.” dedi.

Ersin Tekmen, açıklamasının devamında şu tabirleri kullandı:

“Web3 ile bir çığır açılıyor. Herkesin global iktisada iştirak talihi elde ettiği merkeziyetsiz bir istikbal kuruyoruz. Bu yeni dünyada CovenLabs, fizikî ve dijital dünyalar ortasında bir köprü olacak. Hem kendi Web3 projelerimizi hayata geçirecek, hem de bize ulaşan projeleri A’dan Z’ye inceleyip, değerlendirmeden geçenlere hangi evrede olursa olsun teknik, pazarlama, tasarım ve yatırım takviyeleri vereceğiz. Merkeziyetiz dünya için ses getirecek projeler tasarlamak, gerçekleştirmek ve sürdürmek için eşsiz yaratıcılığa ve bilgi donanımına sahip bir kadro kurduk.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir