Yeni Dead by Daylight oyunu duyuruldu

Yazılım May 22, 2023 Yorum Yok
Dead by Daylight hala popülerliğini sürdüren ve en başarılı asimetrik endişe oyunlarından biri. 10 yılı aşkın bir müddet Evvel yayınlandı ve Özellikle de grup serinin geleceğine dair planlarını açıkladığı için hala İlgi ile oynanıyor. Ayrıyeten oyuncu kitlesi gün geçtikçe artıyor.

Yeni karakterler olacak ve sisin ötesinde geçecek

Until Dawn ve The Quarry üzere nihayet derece başarılı Biricik oyunculu kaygı oyunlarının ardındaki grup Supermassive Games, yeni bir Dead by Daylight oyunu üzerinde çalışıyor. Supermassive’in öteki oyunlarında olduğu üzere bu oyun da Biricik oyunculu bir oyun olacak. Yapılan basın açıklamasında, oyunun öbür Supermassive oyunlarına emsal biçimde “ölüm kalım seçimlerine” sahip olacağı ve daha Çok bilginin bu Yıl içinde açıklanacağı da doğrulandı. Oyunda yeni karakterler yer alacak ve “sisin ötesinde” geçecek.

Baş üretimci Traci Tufte, “Güçlü mevt kalım seçimleriyle dolu ağır bir anlatı tecrübesi yaratmak için Dead by Daylight’ın mitolojisiyle Birlikte üstün devasa bir oyunun tansiyonunu, hareketliliğini ve dallanıp budaklanan hikaye anlatımını köreltmek için Fazla çalışıyoruz. Oyunumuz Entity’nin dünyasının dışında geçecek ve oyuncuların sisin ötesinde gibisi görülmemiş bir tecrübe için takip edecekleri yeni bir Ira takımının kıssasını içerecek.” ifadelerinde bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir