WWE 2K23 – inceleme: WWE hayranları için başarılı

Yazılım Mar 31, 2023 Yorum Yok
Spor oyunları bildiğiniz üzere çoklukla her yıl, bir evvelki yıla nazaran bir iki küçük değişiklikle karşımıza çıkıyor. WWE serisi de bildiğiniz üzere güreş oyunları tarafında Biricik başına giden bir üretim. Bu yüzden de birtakım yıllarda sahiden küçük değişikliklerle karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz günlerde de serinin nihayet oyunu olan WWE 2K23 çıkışını yaptı. Pekala neler sunuyor, evvelki oyuna nazaran farkları neler?

Visual Concepts ve 2K Games tarafından geliştirilen WWE 2K23, hem Biricik başına deneyimlemek isteyenler için hem de arkadaşlarıyla Bir arada oynamak isteyenler için Türlü modlar sunuyor. Biricik Benlik tecrübe tarafına baktığımızda bu Yıl benim en Fazla dikkatimi çeken kısım kapak yüzü de olan John Cena modu oldu. Bu modda John Cena’nın geçmişini biraz da belgesel stilinde deneyimliyoruz diyebiliriz. Bu kısımda John Cena’nın daha eski periyotlarda aldığı hezimetleri, John Cena’yı yenenleri Denetim ederek deneyimliyoruz. Bir yandan da John Cena kesitler izlediğimiz için hoş bir tecrübe sunduğunu söyleyebiliriz. Şayet benim aksime WWE konusunda bir sevdanız varsa sizlerin Fazla daha keyif alacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

Showcase isimli John Cena modu dışında Yine keyifli olan MyRise modu bulunuyor. Bu modda da iki farklı öyküyü deneyimleyebilirsiniz. Öykülerden birisinde çaylak bir güreşçiyi, başkasında ise ikinci Sınıf bir güreşçiyi Denetim ediyorsunuz. Bu modda anne vazifeler üzerinden ilerliyorsunuz lakin Yan vazifeler de var ve karakterinizi verdiğiniz kararlarla küçük da olsa değiştirebiliyorsunuz. Bir diğer moda ise MyGM. Bu modda da isminden de anlaşılabileceği üzere menajerlik modu. Bu kısımda da Şayet menajerlik ve WWE seviyorsanız sizi ayrıntılı hoş bir mod bekliyor diyebilirim. Bu modu geçtiğimiz Yıl deneyimlememiştim fakat görüntülerden gördüğüm kadarıyla evvelki yıla nazaran Fazla Aka bir yenilik yok yalnızca daha Çok GM eklenmiş.

Gelelim bu Yıl eklenen yeni moda: WarGames. Bu modda ise bir kafes içerisinde 2 farklı ring bulunuyor ve oyuncular bu iki farlı ringde dövüşüyorlar, 3vs3 yahut 4vs4 olarak oynayabildiğiniz bu mod arkadaşlarla yahut online olarak oynanıyor ve en eğlenceli modlardan biri olduğunu söyleyebilirim zira ortalık Aka bir kaosa dönüşüyor.

Bu modlar dışında da daha vakit geçirebilcek online ve offline birçok tecrübe bulunuyor ve hepsi de sizi güzel Kötü meşgul edebilecek tıpta. Bu yüzden oynanış tarafında aslında hayranlar için kâfi içerik olduğunu söyleyebilirim. Birinci Kez giriyorsanız da Tekrar kaybolacağınız bir menü ekranı sizleri bekliyor olacak.

Sonuç olarak toparlamak gerekirse grafik ve performans tarafında zati belirli bir standartı Mevcut ve bu standart burada da korunmuş. Elbette animasyonlar bu sefer biraz daha âlâ ve grafikler de hakikaten az da olsa yenilenmiş gözüküyor. PS5’te oynadığım müddet boyunca performans konusunda bir ıstırap yaşadığımı söyleyemem. Kısaca Şayet WWE hayranıysanız sizleri hoş bir tecrübe bekliyor. Hayranı değilseniz de indirim devrinde alınıp hem Biricik başınıza hem de arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir içerik sizleri bekliyor diyebilirim.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir