Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Toyota ve Astar blockchain için birlikte hareket edecek

Toyota ve Astar blockchain için birlikte hareket edecek

admin admin -
27 0
Kurumsal şirketlerin ve global devlerin blockchain teşebbüsleri devam ediyor. Bilhassa global iktisatta varlığını sürdüren Aka şirketler, blockchain tarafındaki ataklarıyla dikkat çekmeye başladı. nihayet olarak otomotiv devi Toyota, blockchain teknolojisini daha yakından incelemek maksadıyla Astar tarafından düzenlenen Web3 Hackathon’una iç oluyor.

Otomotiv devi Toyota, blockchain kullanım durumlarını ve alanlarını araştırmak emeliyle Astar ile ortak devinim edecek. Akıllı mukaveleler ve merkeziyetsiz dApp platformu Astar, Web3 hackathon’unu Twitter üzerinden duyurdu. Laf konusu bu duyuruda dikkat çeken nokta, aktifliğin Toyota tarafından desteklenmesi oldu. Otomotiv devi Toyota, merkeziyetsiz otonom tertip (DAO) geliştiricileri için bir Web3 Hackathon’una iç olarak blockchain kullanım durumlarını daha derinlemesine araştırıyor.

Yapılan duyuruda, Fazla uluslu araç şirketinin şirketin operasyonlarını güzelleştirme vizyonunu desteklemek için gelişen teknolojiye baktığı için bunun Toyota’nın birinci Web3 aktifliği olduğu belirtildi. Astar Vakfı, Toyota tarafından seçilen kazanan projelerin ödüllendirilmesine gidecek olan Faaliyet için 100.000 dolar fon kelamı verdi. 

Astar kurucusu Sota Watanabe, mevzu ile ilgili olarak şu halde İzah yaptı:

“Etkinlik sırasında, Toyota çalışanları için birinci PoC (Kavram Kanıtı) DAO aracını geliştirmeyi hedefliyoruz. Güzel bir araç üretilirse, Toyota çalışanları Astar’daki eserlerle günlük olarak etkileşime girecek”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir