Samsung, Galaxy S23 serisi için yeni ”Over The Horizon” zil sesini duyurdu

Genel Şub 01, 2023 Yorum Yok
Uzun vakittir söylentiler ile gündemde olan Samsung Galaxy S23 serisinin duyurulmasına saatler kaldı. Her sene olduğu üzere Samsung, yeni akıllı telefon ailesine eşlik edecek ikonik “Over The Horizon” zil sesinin yeni bir versiyonunu tanıttı. Artık de yeni tema, Kore asıllı Amerikalı müzik sanatkarı Yaeji’nin imzasını taşıyor.

Galaxy S23 serisinin zil sesi aşikâr oldu

Bilindiği üzere “Over The Horizon” teması, her yeni Galaxy S serisiyle tekrar tasarlanıyor ve her yılın trendlerine uyarlanarak anne temasını koruyor. Stop motion bir görüntüyle tanıtılan yeni zil sesi, Samsung’a nazaran ”gelişmekte olan bir dünyada olumluluğu ve iyimserliği” simgeliyor ve pandemiden kurtulan bir dünyada üniversal ümit ve memnunluk hislerini uyandırmayı amaçlıyor.

Over the Horizon’un yeni versiyonu Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’dan oluşan Galaxy S23 serisine eşlik edecek. Merakla beklenen üç amiral gemisi telefon, bugün (1 Şubat 2023) Galaxy Unpacked 2023 etkinliğinde duyurulacak. Lansman aktifliği ve duyurular için bizimle kalmayı unutmayın. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir