Tarayıcıdan oynanan en iyi 10 browser oyunu: Counter Strike bile var!

Yazılım Kas 21, 2022 Yorum Yok
Günümüzde hala daha pek Fazla kişinin oyunları oynatacak kadar kuvvetli bir bilgisayar yahut oyunları indirecek kadar vakti olmuyor. Münasebetiyle kullanıcılar ve oyun severler tarayıcı oyunları oynamaya yöneliyor.

En güzel tarayıcı oyunları tavsiyesi 🕹️

Online tarayıcı oyunları rastgele bir indirme yahut yükleme üzere bir talepte ya da sistem ihtiyacı istememekte. Browser oyunu oynamak için yalnızca internet irtibatı olması ve bir de doğal olarak tarayıcı online oyunları oynamak için gerekli. Web tabanlı online oyunlar hem arkadaşlarınızla hem de Biricik başına oynayabileceğiniz birçok seçeneğe sahip. Münasebetiyle tarayıcıdan oyun oynamak isteyenler en düzgün tarayıcı oyunları nedir? diye araştırıyor. Biz de sizler için içerisinde eski tarayıcı oyunları da olan en düzgün browser oyunlar listesini yaptık. İşte en yeterli tarayıcı tabanlı oyunlar:

1. Gartic.io 🖼️

Gartic.io, arkadaşlarla oynanacak tarayıcı oyunları denince akla birinci gelenlerden birisi. Bu oyunda temelinde çizim yeteneklerinizi konuşturuyorsunuz. Her yeni oyunun başında verilen kelimeyi çizmeye ve kestirim etmeye çalışıyorsunuz. Azamî 10 Benlik odaların oluşturulduğu Gartic.io tarayıcı en Fazla oynanan tarayıcı oyunları ortasında yer alıyor.

Buradan Gartic.io oynayabilirisiniz.

2. Counter Strike – CS 1.6 🔫

Counter Strike – CS 1.6 oyununu anlatmamıza herhalde Fazla Çok bir gereksinim yok. İnternet kafe devrinin efsanesi olan CS 1.6 ve eşişiz Dust, PoolDay ve Assault üzere haritaları tarayıcı üzerinden de oynanabiliyor. Tarayıcı oyunları ortasında en düzgünlerinden olan CS 1.6’yı arkadaşlarınızla ya da diğer çevrimiçi şahıslarla oynayabilirsiniz.

Buradan Counter Strike – CS 1.6 oynayabilirisiniz.

3. GeoGuessr 🗺️

GeoGuessr, benim de oynadığım zevkli bir oyun. Temelinde bir oyun olarak da düşünmemek gerekiyor çünkü bir nevi öğretici de bir şey. GeoGuessr isminden da anlaşılacağı üzerinde bulunduğunuz pozisyonu gerçek kestirim etmeye dayalı bir oyun. Google Haritalar’ı Temel Meydan ve sizi rastgele bir pozisyona gönderen oyun sizden iddiada bulunmanızı istiyor. Etraftaki tabelalardan, işaretlerden yahut yapı isimlerinden nerede olduğunuzu keşfetmek ise hayli eğlenceli.

Buradan GeoGuessr oynayabilirisiniz.

4. Mars Tomorrow 👽

Yıl 2100 ve Dünya ölüyor. Mars Tomorrow’da, Kızıl Gezegeni keşfetmeye başarılı bir koloni kurmaya çalışıyoruz. Oyunun anne mekaniği olmamış hususları (su, oksijen ve karbondioksit) elde etmek ve bunları hayatta kalmak için Gerekli kaynaklara dönüştürme üzerinde şekilleniyor. Mars Tomorrow temelinde mobilde de bulunuyor lakin bu onu hafife alabileceğiniz manasına gelmesin çünkü nihayet derece kapsamlı. Web tabanlı strateji oyunları arıyorsanız kesinlikle bir göz atmanızda fayda var.

Buradan Mars Tomorrow oynayabilirisiniz.

5. Freeciv-Web 🧠

Bir öbür web tabanlı online strateji oyunları kategorisinde yer Meydan oyun ise Freeciv. Dizi tabanlı strateji oyunu olan Freeciv’de ilkel topluluktan Uzay çağına kadar bir gelişim skalasına sahip. Sid Meier’ın Civilization oyunundan esinlenerek geliştirilmiş olan oyun eski tarayıcı oyunlarını sevenler için biçilmiş kaftan sayılabilir.

Buradan Freeciv-Web oynayabilirisiniz.

6. War Brokers ⚔️

War Brokers üzere tarayıcı oyunlar fps kategorisinde de yer alıyor. Bu oyunu arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz üzere Biricik başınıza da oynayabilirsiniz. Çeşitli askeri araçlar ve misyonlar içeren oyunda silah ve araçlarınızı özelleştirebilmek de mümkün. Oyunda 9 farklı harita ve 17 farklı silah bulunuyor. Ayrıyeten battle royale ve hayatta kalma modu da bulunuyor. Münasebetiyle tarayıcı Cenk oyunları arayanlar için War Brokers’ı tavsiye edebiliriz.

Buradan War Brokers oynayabilirisiniz.

7. Coma 🕹️

Çarpıcı imgelere ve hoş arka plan dizaynına sahip oyunların hayranıysanız, Coma tam size nazaran diyebiliriz. Coma hem görselleri hem de yatıştırıcı müziği ile tanınan taşınabilir oyun Alto’s Adventure ile birtakım benzerlikler paylaşıyor. Coma’da, oyunda ilerledikçe ve farklı varlıklarla etkileşime girerken karanlık bir sırrın katmanlarını ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Buradan Coma oynayabilirisiniz.

8. Gun Mayhem 2 🔫

Gun Mayhem, 2 Benlik tarayıcı oyunları ortasında yer Meydan en eğlenceli oyunlardan birisi. Biricik başınıza hikaye modunu da oynayabileceğiniz üzere arkadaşlarınızla da oynamak mümkün. Silahları kullanarak rakibinizi platformdan düşürmeye çalıştığınız oyun da fazlaca mod da bulunmakta. One shot one kill modu birinci vuranın kazandığı epeyce eğlenceli bir mod. Öte yandan Last Man/Team Standing modlarında da gayret sonunda hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Üstelik Biricik klavyeden 4 bireye kadar bireyle oynamak da mümkün.

Buradan Gun Mayhem 2 oynayabilirisiniz.

9. OGame 🛰️

DarkOrbit, Gameforge geliştirilmiş, Web tabanlı bir Uzay savaşları temalı Fazla oyunculu tarayıcı rpg oyunudur. Temelinde bu oyunu bilmeyen yoktur çünkü bir jenerasyonun bütün vaktini ayırdığı, geceleri uyanıp gezegenini Denetim ettiği bağımlılık yapan bir oyundur OGame. Oyuna rastgele bir gezegende başlıyorsunuz ve teknolojik araştırmalar ve geliştirmelerle Uzay krallığını büyütmeye çalışıyorsunuz. Fakat belirtelim, OGame nihayet derece karmaşık ve çokça vakit isteyen bir oyundur.

Buradan OGame oynayabilirisiniz.

10. Catan Universe 🎲

Settlers of Catan masa oyununun online versiyonu olan Catan Universe, kutu oyunlarını seven biriyseniz sizin için Fazla âlâ bir tercih olabilir. Arkadaşlarla Bir arada oynayabileceğiniz tarayıcı oyunu birebir vakitte taşınabilir platformlarda da bulunuyor. Şayet bahtınıza ve stratejinize güveniyorsanız bir efsane olan Catan’ı oynamanızı tavsiye ederiz.

Buradan Catan Universe oynayabilirisiniz.

En yeterli tarayıcı oyunları listemizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Browser oyunları günümüzde bile çokça oynanan ve aranan bir Cin pozisyonunda. Oynaması ücretsiz tarayıcı oyunları, oyun severler tarafından sıkça aranmaya devam ediyor. Sizler için hazırladığımız web tabanlı oyunlar listemizde eski tarayıcı oyunlarına, FPS ve Cenk çeşitlerine ve hatta web tabanlı strateji oyunlarına yer verdik. 2 Benlik tarayıcı oyunları ile arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebileceğiniz üzere Biricik başınıza da eğlenebileceğiniz oyunları listelemeye İtina gösterdik.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir