Star Wars Jedi: Survivor ertelendi

Yazılım Şub 01, 2023 Yorum Yok
Oyun dünyası açısından Aka beklentilerin olduğu 2023 yılı pek de âlâ başlamadı. Readfall, Skulls and Bones, The Day Before üzere üretimler ertelenirken Apex Legends iptal edildi. Bir haber de Star Wars Jedi: Survivor oyunundan geldi.

Star Wars Jedi: Survivor neden ertelendi?

2019 yılında piyasaya sürülen Star Wars Jedi: Fallen Order hem oynanış mekanikleri hem de kıssası ile epeyce beğenilmişti. Geçtiğimiz Mayıs ayında da devam oyunu Star Wars Jedi: Survivor duyurulmuştu. 16 Mart itibariyle beklenen oyun ertelendi.

Respawn Entertainment tarafından yapılan açıklamaya nazaran yaklaşık 3 yıldır devam eden Star Wars Jedi: Survivor oyununda kıssa kısmı tamamlandı. Hali hazırda performansı güzelleştirmek için yanılgıların giderilmesi, oyuncu deneyiminin güzelleştirilmesi, istikrarın sağlanması üzere nihayet rötuşlar yapılıyor.

Bununla Birlikte Respawn grubu her şeyin harika olmasını istediği için biraz daha vakte muhtaçlık duyuyor. Bu nedenle oyunun çıkışı 28 Nisan 2023 tarihine ertelendi. Yeni bir gelişme olmazsa PC, Xbox Series X/S ve PS5 için yayınlanmış olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir