Resident Evil 4’ün ücretsiz demosu yayınlandı: Süre sınırı yok

Yazılım Mar 13, 2023 Yorum Yok
Resident Evil remake serisiyle Olumlu tenkitler almayı başaran Capcom, 24 Mart tarihinde serinin yeni oyunu Resident Evil 4 Remake’i oyun severler ile buluşturacak. Artık sürpriz bir formda stüdyo, Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S ve Steam kullanıcıları için oyunun fiyatsız bir Deneyim sürümünü yayınladı.

Resident Evil 4’ün fiyatsız demosu yayınlandı

Bilmeyenler için Capcom, nihayet Resident Evil remake serisiyle Aka bir muvaffakiyet elde etti. 2019’da Resident Evil 2’nin yeni nesil sürümünü yayınlayan stüdyo, 2020’de yeni mekanik ve grafiklerle güncellenen Resident Evil 3’ü oyuncular ile buluşturdu. Resident Evil 4 remake ise orijinaline oranla Önemli iyileştirmeler ve oynanış değişiklikleriyle Birlikte geliyor.

Resident Evil 4 Remake, Raccoon City’deki biyolojik felaketten altı Yıl sonrasını mevzu alıyor. Oyunda, felaketten kurtulan Casus Leon S. Kennedy’nin liderin kaçırılmış kızını Irak bir Avrupa köyüne kadar takip edişine tanıklık edeceğiz. Yayınlanan demo ise, Leon’un köye birinci adımını attığı oyunun birinci açılış sekansını içeriyor. Üstelik oynama müddetinde rastgele bir Vakit sonu da yok.

Resident Evil 4 Remake, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve PC için 24 Mart tarihinde çıkış yapacak. Bilmeyenler için halihazırda Steam’de ön siparişe açılan üretimin fiyatı kısa mühlet Evvel beklenmedik bir fiyat artışına Şahit oldu. Resident Evil 4 Remake’in olağan sürümü yüzde 57 zamlanarak 887 TL, Deluxe Edition sürümü ise yüzde 63 zamlanarak 1070 TL seviyesine yükseldi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir