Samsung yeni nesil Galaxy SmartTag’i çıkarmaya hazırlanıyor

Genel Mar 13, 2023 Yorum Yok
Samsung, kaybolan eşyaların bulunmasına Yardımcı olmak için tasarlanan birinci Galaxy SmartTag takip aygıtını 2021 yılında piyasaya sürmüştü. Güney Koreli teknoloji devi artık de satışa sunmak üzere yeni bir sürüm hazırlıyor. SamMobile internet sitesi yeni aygıtla ilgili birtakım detaylar paylaştı.

Aktarılan bilgilere nazaran şirket ikinci nesil Galaxy SmartTag’i 2023’ün üçüncü çeyreğinde piyasaya sürecek. Samsung’un yeni takip aygıtında ne üzere iyileştirmelere imza atacağı şimdi bilinmese de bu istikamette kimi beklentiler oluşmuş durumda.

Yeni Galaxy SmartTag ile ilgili beklentiler

Yeni nesil Galaxy SmartTag muhtemelen aynı görünüme sahip olacak. Aygıtın geliştirilmiş kablosuz menzil, bip sesi düzeyi ve müsaadesiz takibi önlemeye yönelik ek Emniyet önlemleriyle donatılması bekleniyor.

Takip aygıtının Ağustos ayında yapılacak bir sonraki Aka Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch 6 akıllı saat, Galaxy Buds 3 kulaklık, Galaxy Tab S9 tablet ve Galaxy Flip 5 ve Galaxy Fold 5 katlanabilir akıllı telefonlarla Birlikte tanıtılacağı söyleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir