Resident Evil 4 Remake’ten yeni fragman paylaşıldı

Yazılım Şub 25, 2023 Yorum Yok
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Capcom’un yaptığı tanınan seri Resident Evil’ın dördüncü oyununun remake versiyonundan yeni bir fragman geldi.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen State of Play etkinliğinde Resident Evil 4 remake’ten bir fragman paylaşıldı. Paylaşılan fragman dışında oyunun demosu ve DLC’si de duyuruldu. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz. Resident Evil 4 Remake; PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve PC için 24 Mart’ta çıkış yapacak.

Resident Evil 4 Remake Fragman

Hayatta kalmak yalnızca başlangıç.

Raccoon City’deki biyolojik felaketin üzerinden altı Yıl geçti. Olaydan kurtulanlardan biri olan Casus Leon S. Kennedy, liderin kaçırılmış kızını kurtarmaya gönderildi. Leon, kızın izini Irak bir Avrupa köyüne kadar takip etti. Buradaki yerlilerde vahim derecede yanlış giden bir şeyler Mevcut ve hayat, vefat, dehşet ve arınmanın bir ortaya geldiği bu yürekli kurtarma ve dehşet öyküsünde perdeler açılıyor.

Modernleştirilmiş oynanış, yine yapılandırılmış bir hikaye ve nihayet derece ayrıntılı grafikleri ile Resident Evil 4, sanayinin mihenk taşlarından birinin tekrar doğmasını sağlıyor.

Hayatta kalma kaygı cinsinde ihtilal niteliği taşıyan kabusu tekrar yaşayın.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir