Oyunculara kötü haber: Hogwarts Legacy PS4 ve Xbox One için tekrar ertelendi

Yazılım Mar 08, 2023 Yorum Yok
Uzun bir bekleyişin akabinde yeni jenerasyon konsol ve PC kullanıcıları buluşan Hogwarts Legacy, sadece iki haftada 12 milyondan Çok satarak Kıymetli bir muvaffakiyete imza attı. Bu doğrultuda sevilen üretimin PS4 ve Xbox One sürümlerine olan heyecan da bir o kadar artmış durumda. Lakin bu bekleyiş bir mühlet daha devam edecek. Hogwarts Legacy bir Defa daha ileri tarihe atıldı.

Hogwarts Legacy eski jenerasyon konsollar için tekrar ertelendi

Twitter’dan yapılan duyuruda oyunun geliştiricisi Avalanche Software, ”Ekibimiz, bütün platformlarda Muhtemel olan en yeterli tecrübesi sunabilmek için Fazla Aka bir Çaba sarf ediyor ve bunu gerçekleştirebilmek için bir ölçü daha vakte gereksinimimiz var” açıklamasıyla oyunun eski nesil konsollar için 4 Nisan’dan 5 Mayıs 2023 tarihineertelendiğini duyurdu. Neyse ki, Fazla uzun bir erteleme Laf konusu değil.

Switch tarafında ise şimdilik rastgele bir erteleme haberi yapılmadı. Bu doğrultuda oyunun 25 Temmuz 2023 tarihinde çıkış yapması bekleniyor. Günümüzde ise Hogwarts Legacy’e olan İlgi artmaya devam ediyor. O denli ki kısa müddet önce HBO’nun, direkt olarak oyunu mevzu Meydan bir sıra uyarlaması üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir