Neil Druckmann açıkladı: The Last of Us ve Uncharted geri dönecek mi?

Yazılım Oca 26, 2023 Yorum Yok
Geçtiğimiz 20 Yıl içerisinde Uncharted ve The Last of Us üzere mükemmel serileri yaratan Naughty Dog, The Last of Us’ın HBO adaptasyonu ile tekrar dikkatleri üzerine çekti. Dizinin de yaratıcılarından olan ve Naughty Dog’da Eş Başkan’lık misyonunu üstlenen Neil Druckmann, bu serilerin geleceği hakkında Kıymetli açıklamalarda bulundu.

The Last of Part 3 istikbal mi?

BuzzFeed ile röportajı sırasında Neil Druckmann, The Last of Us Part 3 hakkında kimi açıklamalarda bulundu. Druckmann, Sony’nin serinin muvaffakiyetinden Nakit kazanmak için stüdyoyu Part 3’ü geliştirtmeye zorlamadığını ve Sony’nin altında çalışarak tutku duydukları projeleri geliştirdiklerini belirtti. Böylelikle Druckmann, yeni TLOU projesinin büsbütün Naughty Dog’a bağlı olduğunu belirtti. Pekala Druckmann, yeni bir The Last of Us oyunu geliştirmek istiyor mu? Röportajın devamında Druckmann ‘’ Sürecimiz, Part 2’yi yaptığımızda yaptığımız üzere işliyor, yani tıpkı Part 1 ve Part 2’de yaptığımız üzere sevgi hakkında kozmik bir mesaj iletecek bir öykü bulabilirsek, o Vakit bu kıssayı anlatacağız. Bir şey bulamazsak, Part 2 ile Fazla kuvvetli bir sonumuz Mevcut ve bu nihayet olacak.’’ Açıklamasında bulundu. Bakalım Ellie ve Abby’nin öyküsü önümüzdeki yıllarda devam edecek mi. O vakte kadar The Last of Us hayranları, HBO dizisi ve yakında istikbal Fazla oyunculu The Last of Us oyunu ile yetinmek durumunda kalacak.

Uncharted Geri dönecek mi?

The Last of Us Part 3 hakkında yaptığı açıklamalar sırasında Sony altında çalışmanın ayrıcalıklarını Anlatım eden Druckmann, firmanın Uncharted serisi hakkında da stüdyoyu zorlamadığını belirtti ve ‘’Bizim için Uncharted delicesine başarılıydı -Uncharted 4 en Fazla satan oyunlarımızdan biriydi- ve nihayet fırça darbemizi bu kıssaya koyduk ve artık işimizin bittiğini söyleyebiliriz. Öbür projelere ilerliyoruz’’ açıklamasında bulunarak Uncharted serisinin geri dönmeyeceğini doğrulamış oldu. Pekala siz Druckmman’a katılıyor musunuz? The Last of Us ve Uncharted serilerinin Geri dönmesini istiyor musunuz?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir