Mozilla VPN ve Firefox Relay hizmetleri tek pakette

Yazılım Oca 09, 2023 Yorum Yok
İnternet dünyasında abonelik tabanlı hizmetler giderek yaygınlaşıyor. Premium kullanım ögeleri barındıran bu abonelikler haliyle fiyat ödeyen kullanıcıların daha güzel bir hizmet almasını sağlıyor. Mozilla da bunlardan birisi.

Mozilla VPN ve Firefox Relay bir arada

Firefox Relay hizmeti geçen Yıl kullanıma sunulmuştu. Kullanıcının asıl email adresini vermeden Düzmece email adresleri kullanarak mümkün kimlik hırsızlığına karşı korunduğu bu hizmette 5 adede kadar Düzmece isimlendirme yer alıyordu.

Sonrasında Premium olarak aboneliğe dönüşen hizmette sınırsız isimlendirme, bu isimlerle postalara karşılık verme, istatistik panosu, öteki tarayıcılarla kullanma biçiminde avantajlar sunulmuştu.

Şimdi ise Firefox Relay Premium ve VPN hizmetleri Biricik bir abonelikte birleştirildi. Üstteki avantajlara ek olarak 5 aygıta kadar VPN kurabilme, 30 ülke sunucusu, kesintisiz irtibat üzere özellikler de VPN paketinden geliyor. Yeni paket yıllık ödemelerde aylık olarak 7$ kesecek. Şimdilik belli ülkelerde başlayan Firefox Premium servisleri istikbal Yıl daha Çok pazara yayılacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir