Midnight Suns’a gelecek Deadpool DLC’sinin çıkış tarihi açıklandı

Yazılım Oca 20, 2023 Yorum Yok
Civilization ve XCOM serileri ile niş bir hayran kitlesi toplayan Fireaxis Games, yeni oyunu Marvel’s Midnight Suns ile de hayli dikkat çekti. Çeşidi sevenler için hayli keyifli bir üretim olan Midnight Suns yakında birinci indirilebilir içeriğine sahip olacak.

Deadpool 26 Ocak’ta Midnight Suns’a katılıyor

Fireaxis Games ve 2K, YouTube üzerinden Deadpool’u içeren DLC’nin fragmanını yayınladı. The Good, the Bad and the Undead isimli güncelleme 26 Ocak’ta yayınlanacak. Season Pass sahipleri için fiyatsız olan paket başka olarak da satılacak lakin fiyatı şu Lahza belli değil.

Gıcık ve eğlenceli kişiliği dışında Özel hareketleri ve davranışları ile oyunculara Enteresan ve unutulmaz anlar yaratacak olan Deadpool, Midnight Suns’a Enteresan bir eklenti olacak. Deadpool’un Özel projesi olan Food Truck’ı da içeren eklenti ile oyuna yeni Hasım tipleri de eklenecek. Ayrıyeten eklenti, beraberinde birçok kozmetik ürün barındıracak ve Deadpool karakterinizi Farklı hallere sokmanıza müsaade verecek.

Eklenti ile gelen yeni vazifeler Spidermaaaans misyonundan sonra erişilebilir olacak. Deadpool’u kadronuza eklemek için ise ‘’A Man of Culture’’ vazifesini tamamlamanız gerecek. 26 Ocak’ta Season Pass üyelerine açılacak olan DLC, Midnight Suns’ın birinci eklentisi olacak. Önümüzdeki dönemlerde Venom, Morbius ve Storm da oyuna kendi ek paketleri ile eklenecek. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir