Driver İndirin | Ücretsiz Driver İndir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yazılım
  4. »
  5. Microsoft, Xbox PC uygulamasını güncelleyerek hızını artırdı

Microsoft, Xbox PC uygulamasını güncelleyerek hızını artırdı

admin admin -
12 0

Microsoft kısa müddet Evvel Xbox PC uygulaması için 2211.1000 sürüm numarasına sahip bir güncelleme yayınladı. Yeni Eser yazılımı uygulamanın performansını gözle görülür halde güzelleştirmiş durumda. O denli ki Xbox lideri yazılım takımını kutlama etme gereği duydu.

Geliştiriciler kısımları açma ve oyun sayfalarına gitme hızını Kıymetli ölçüde artırdı. Buna ek olarak animasyonlar optimize edildi ve bunun da Hız üzerinde Olumlu bir tesiri oldu. Şirket ayrıyeten oyun kartındaki gömülü verileri de ortadan kaldırdı.

Phil Spencer’dan övgü

Xbox Lideri Phil Spencer “Xbox PC uygulaması bu haftaki güncellemeden sonra daha süratli çalışıyor ve daha akıcı hissettiriyor. Oyunculardan gelen geri bildirimleri dinledikleri ve Aka bir performans güzelleştirmesi sağladıkları için takımla gurur duyuyorum kelamları ile geliştiricileri övdü.

Xbox PC uygulaması için yayınlanan 2211.1000 güncellemesinde Öbür iyileştirmeler de mevcut. Uygulama artık pencere boyutunu hatırlıyor ve fare Geri tuşunu destekliyor. ek olarak, geliştiriciler erişilebilirlikle ilgili bir sıra sorunu da ortadan kaldırdı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir